04.05.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Zonguldak’tan Misafir Geldi

Zonguldak’tan misafirlerimiz vardı.


Zonguldak, Castrop-Rauxel ve Trikala  kardeşkent projesi çerçevesinde geçtiğimiz Şubat ayında Almanya zyaretinde bulunmuş ve Avrupa Zonguldaklılar Derneği‘nide ziyaret etmiş olan BEÜ Üniversitesi hocalarımız Prof. Dr. Sevim Çelik, Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Nurten Taşdemir ve Sağlık Yüksekokulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Başkanı Doç.Dr. Zuhal Kunduracılar‘ın burada atmış oldukları adımlar ilk meyvelerini vermeye başladı.


Kardeşkent Derneğinin Başkanı ve aynı zamanda SPD Milletvekili olan Frank Schwabe, 2.Başkan Zonguldaklı hemşehrimiz Kubilay Çorbacı ve derneğimizin çabalarıyla ilk etapta Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nde son senelerini okuyan 3 tıp öğrencisi kızımız Castrop-Rauxel’e geldi.
Nur Sevde Bereket ve Gülsena Akdıkan Fizyoterapist , Çağla Mardi ise Hemşire olarak Haziran ayında diplomalarını alacaklar.


Almanya’daki okul ve iş sistemi hakkında izlenim ve deneyimler edinmek amacıyla burada bulunan kardeşlerimizi bugün misafir ettik ama malesef Çağla Mardi okulunun uzun sürmesi nedeniyle aramızda olamadı ama bir kezde dernek lokalimizde misafir edeceğiz nasip olursa.
Yemekten sonra Huzur ve Bakım evleri bulunan hemşehrimiz İlhan Bükrücü‘nün işyerini gezdirdiğimiz öğrencilerimiz oldukça etkilenip beğendiler.


Bugün bizlere kapılarını açan Devrek’li hemşehrimiz Adil Cufaoğlu‘nun işlettiği Marmaris Restaurant‘ta ve çalışanlarına , ayrıca bu davetin sponsorluğunu üstlenen İlhan Bükrücü hemşehrimize çok teşekkür eder işlerinde başarılar dileriz.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.