23.06.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Efsane Başkan 4. Kez Seçildi

Avrupa Zonguldaklılar Derneği‘nin 13 .Dönem yeni Yönetim kurulunu belirlemek için bugün Gelsenkirchen kentinde Belediyenin AWO Merkezinde yapılan Genelkurul’da Mehmet Karakulak 4 .kez başkan seçilerek 3 yıllığına Güvenoyu aldı.

Bu seçimde, son genelkurulda tüzük değiştirerek uygulamaya koyulan Vekaleten oy kullanma işlemi  ilk kez uygulandı.

2 başkan adayının yarıştığı Genelkurul’da ,oy kullanma işlemine geçilirken Başkan adayı Mehmet Kuzucu adaylıktan çekildiğini ve bundan sonraki süreçte Mehmet Karakulak ve seçilecek yeni ekibini destekleyeceğini açıklayarak birlik beraberlik vurgusunda bulundu.

Mehmet Karakulak salonda bulunan üyelerin tamamının oyunu ve vekaleten oy kullananların da (158 kişi)onayını alarak 3 yıllığına yeni yönetim kurulu ekibiyle yoluna devam edecek.

Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Mehmet Karakulak, Ali Sarı, Sedat Kutucu, Suat Değirmencioğlu, Erdal Köktürk, İlhan Bükrücü, Şenol Ergün, Dr. Bünyamin Altundal, Yılmaz Kuruoğlu, Cevdet Duran, Yılmaz Adıyaman, Özcan Örenbaş, Serhat İnam, Yusuf Karail, Soner Korkar ve Kenan Oruç.


4.kez ve 11 yıldır Avrupa Zonguldaklılar Derneği camiasını yöneten Mehmet Karakulak yaptığı açıklamada;

Şimdiye kadar camiaya hizmet eden herkese ayrı ayrı teşekkür etti, Avrupa Zonguldaklılar Derneği ne yakışır bir Genelkurul gerçekleşti, salonda aramızda bir çok Zonguldaklı olmayıp ama üyemiz olanlar var ,geldiğimiz yere layık olmaya çalışıyoruz bu bir ekip işidir başarı varsa hepimizin hata varsa tek bana aittir , başkan adayı olan Mehmet Kuzucu 11 yanımda yer aldı çok hizmeti oldu emeği geçti izi var kendisine canı gönülden teşekkür ediyorum, yapılan genel kurulda ve yeni yönetimle yola devam ediyoruz hedefimiz belli, herkesin Derneği olmak sorun yapan değil sorun çözen bir kurum olmaya devam edeceğiz uzaktan yakından bizleri yalnız bırakmayan davetimize icabet eden herkese şükranlarımızı sunuyoruz.

Kaybeden olmadı derneğimiz camiamız adına güzel bir Genelkurul oldu.

Bizlere güvenen camiamıza ekibim adına tekrardan teşekkür ediyoruz.

dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.