23.06.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Birlik ve Beraberlik Gecesi

Barışspor Oelde kutladığı birlik ve beraberlik gecesinde yılın en iyilerini seçti.
Avrupa Zonguldaklılar Derneği’nin uzun yıllardır üyesi ve sponsoru olan başarılı iş adamı Adnan Derviş beyin başkanı olduğu Barışspor Oelde bu yıl 24. yılında Birlik ve Beraberlik Gecesi adı altında bir etkinlik düzenleyerek yılın en iyilerine plaket takdim etti.

Misafirler arasında Yusuf Karail, Ali Sarı, Ayhan Gidici, Mehmet Kuzucu, Suat Değirmencioğlu, Salim Kadamlı (Almanyalı), Sezai Eliçora, Sedat Kutucu, Selahattin Çördük ve Yunis Yılmaz Kedi’nin yanısıra Yüksel Dükan, Mehmet Erdoğan, Mehmet Baş, Nazmi Işık, Yunus Çelik, Mümün Uluç, Senol Yıldız, İlknur Durcan, Necmiye Öztürk , Kemal Kaptan ve Cengiz Parlayan gibi başarılı isimlerde vardı.


Hollanda’dan katılan modacı Şefika Balkayan hanımefendi geceye ayrı bir renk kattı.
Yılın en başarılı iş adami,gazeteci,sanatçı,spor adamı, televizyoncu,modacı,öğretmeni vs.. gibi çok değişik dallarda plaket ve madalya verildi.


Yılın en başarılı derneği olarak Avrupa Zonguldaklılar Derneği‘ne Mehmet Karakulak adına bir plaket takdim eden sayın Derviş’in elinden bu plaketi vekaleten derneğimizin efsane yöneticisi Yusuf Karail aldı.


Yılın en başarılı ve dinamik Dernek Yöneticisi dalında ise Avrupa Zonguldaklılar Derneği Genel Sekreteri Ayhan Gidici bir madalya ile ödüllendirildi.
Yeni çıkan ‘Bu Yokluk,bu Gurbet‘ adlı albümünden yeni şarkılar okuyan değerli sanatçı  Kadir Şahin, Fantazi müziğin maestrosu Üzeyir Oğuz ve Türk Halk Müziği dalında bir virtüöz olan Mustafa Karagöz misafirlere oldukça güzel ve eğlenceli bir müzik rezitali sundu.

Bizleri bu organizasyona davet eden ve bu ödülleri layık gören sevgili Adnan Derviş beyefendiye teşekkür eder, Barışspor Oelde kardeş kulübümüzün her zaman yanında olduğumuzu belirtmek isteriz.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.