08.04.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Gurbette Bayram Coşkusu

Avrupa Zonguldaklılar Derneği geleneksel olarak bu bayramdada  Bayramlaşma Programı düzenledi.

Yaklaşık 60 yıldır yaşadığımız Avrupada yoğun bir katılımla gerçekleşen Bayramlaşma Programı son yılların en yoğun katılımıyla gerçekleşti, nesillerin buluşmasıyla üyelerimizin bir araya gelmesiyle coşkulu bir Bayram Etkinliği gerçekleştirildi .

Bir ay boyunca başlıca Oruç Zekat Fitre gibi ibadetlerimizin ardından 4 Haziran ile 6 Haziran arası en mübarek günlerden sayılan Ramazan bayramını kutladık.

Ramazan ayı Sabır,İbadet,Rahmet, Mağfiret ve Bereket ayı olarak kabul edilen bir aydır,İslam dünyasında ve çesitli yerlerde yaşayan müslümanlar olarak geride bıraktığımız bir ay Ramazan ibadetinden sonra bayrama kavuştuk.

Sevgili Peygamberimiz başlıca ” Ramazan ayının Adaletli olmayı yoksulun yanında olmayı,sabretmeyi iftiralardan ve kötülüklerden uzak durmayı yardımlaşmayı öğreten,huzuru, kardeşliği ,barışı ve sevinci getiren bir Ay olarak tanımlamıştır bu yüzden bir ayın sonunda bayramların coşkuyla kutlanmasını ister.
6 Haziran Perşembe günü Saat 17:30 dan itibaren gecenin geç vakitlerine kadar süren bayramlaşmaya uzakta yakından teşrif eden üyelerimize ve tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz nice Sağlık,mutlulukla huzur ve sevinç içinde bayramlar diliyoruz.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.