04.05.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

TARAFLI BİLİRKİŞİ RAPORU SONUCU ÇOCUKLARIN VELAYETİ ANNE-BABADAN ALINDI!

Avrupa Zonguldaklılar derneğinden yazılı olarak yardım talebinde bulunan anne N.Ö.’ nın başvurusu sonucu Dinslaken’de yaşayan camiamızın üyesi ve Dinslaken ve Bölge sorumlusu Yılmaz Adıyaman’nın da katılımı dahilinde verdiği önemli bilgiler doğrultusunda konu istişare heyetimiz tarafından acilen 29.09.23 Cumartesi günü Gelsenkirchen de ele alınarak anne ile iletişime geçilmiştir.

Derneğin Yönetim kuruluna iletilen bilgiler doğrultusunda ailenin Avukatı ile iletişime geçilip konuyla ilgili resmi kurumlarlada görüşüleceğini, meselenin açıklığa kavuşturulması için girişimde bulunarak ve bir haksızlık sözkonusu ise aileye destek vereceğimizi buradan kamuoyuna duyuyoruz.

Bilindiği gibi 2010 yılından beri Avrupa Zonguldaklılar Derneği bu gibi durumlarda soğukkanlı tutumları ile ve yıllara dayalı birikim ve tecrübeli bir dernektir.
————————–

Bize iletilen bilgiler ve Karar metnine göre ilk etapta konu şuşekildedir :

Almanya’nın Dinslaken şehrinde Aile Mahkemesi Okulun şikayeti üzerine çocukların velayetine el koydu,yetkileri bir Bilirkişi raporu doğrultusunda Gençlik dairesine devretti.

Anne babanın boşanmaları sonrasında annelerinin yanında yaşayan 10, 11 ve 12 yaşındaki 3 çoğunun vilayetinin okulun haksız ve hukuksuz bir şekilde Gençlik dairesine şikayeti üzerine açılan dava sonunda ,yapilan bilirkişi raporuna istinaden 26.09.23 tarihinde verilen karara göre anne babadan velayetin alınmasına hükmedilmiştir.

Anne ile konu uzun şekilde detaylı telefonda görüşülmüş olup en kısa zamanda Anne /Baba, Avukat ve resmi kurumlarla görüşme ve girişimler sonucu vereceğimiz destek konusunda,bölgedeki tüm STK ile birlikte konu çözüme kavuşturulması için atılacak adımlar hakkında bilgilendirme ve aydınlatma yapacağız.

Saygılarımızla duyurulur.

Avrupa Zonguldaklılar Derneği

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.