08.04.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Çocukların Ebeveyne İhtiyacı Var

Gelsenkirchen Belediyesi  Gençlik Dairesi  ve Ekip Grup  bugün , vatandaşları bakıcı ebeveynlik konusunda aydınlatmak için  Gelsenkirchen Horst Şatosuna davet ettiler.Etkinliğe çok sayıda ailenin yanında 01.09.2015 tarihinde yeni görevine başlayan TC.Münster Başkonsolosu sayın Pınar Gülün  ( Avrupa Zonguldaklılar Derneği adına sayın Başkonsolosumuza hoşgeldiklerini ve yeni görevlerinde başarılar diledik) , İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesinden sayın Prof.Dr. Hasan Alacacıoğlu , Gelsenkirchen 1. Belediye Başkanı Martina Rudowitz , Gelsenkirchen Belediye Meclis Üyeleri Nezahat Kılınç ve Mehmet Cırık , Gelsenkirchen Yabancılar Meclisi Başkanı Melek Topaloğlu ve çeşitli derneklerin yanısıra  Avrupa Zonguldaklılar Derneğide katıldı.

Gelsenkirchen Gençlik Dairesi Başkanı   Bay Schreck’in yaptığı selamlama ve açılış konuşmasında , çeşitli sebeplerden dolayı , ailelerinden alınmak   zorunda kalınmış müslüman çocuklarını , kendi kültürlerinde ve dinlerinde  yetişmeleri için  müslüman bakıcı ailelere ihtiyaç olduğunu , Gençlik dairesinin bu konuda çeşitli imkanlarını yardımlarını sunduğunu belirtti.

Bundan sonra çıkan konuşmacı Prof.Dr Hasan Alacacıoğlu , bu konuda Gençlik Dairelerinin bazen , yabancı ailelerden çocukların  daha erken ve  daha çok, ailelerinden  kopardığını  ve bu çocukların   asimile olduğunu , almanlaştığını  ama bu aileden koparmaların genelde lisandan ileri gelen yanlış anlamalar, veya yabancı ebeveynlerin polisten çekinip, araştırmadan veya okumadan gençlik dairesi çalışanının uzattığı evrakları imzalamalarından ötürü olduğunu beyan etti.

Konuşmalardan sonra    Gençlik Dairesi , Türk ve Alman bakıcı aileler ile Türk ve Alman bakıcı aile adayları karşılıklı fikir alışverişinde bulundu .

Ayrıca     Grup Metropoliten   Bekir Berkay Kılıç     verdikleri müzik rezitali de dinlemeye değerdi.

20150907_191222 20150907_180245 20150907_181410 20150907_193354 20150907_194815

 

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.