04.05.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

FARKINDALIK noktasında İTİBAR ve LOBİ

9. ve 10. Dönem Yönetim Kurulu olarak yaklaşık 4 Yıl önce Avrupa Zonguldaklılar Derneği adına çıktığımız bu yolda Avrupa‘da ve Türkiye ‘de Belediyeler ve ceşitli Kurumlar ile başlattığımız yakın İlişki ve İşbirliği çabalarını sürdürüyoruz.

k1600_3 aaaaa

Farkındalık. .

Ciddi bir Muhataplığın itibar ve prestijimizin gittikce arttığının farkındalığı kimseyi rahatsız etmemeli tam tersine şahıslar değil kurumlar kalıcı olduğu için kuruma Sahip çıkarak daha güçlü olabilmemiz lâzım.

14890437_1787768098169003_8941155822877134909_o

Lobi…

Gectigimiz günlerde temaslar artırılarak Gladbeck Belediyesi ‘nin en üst yetkilileri ile ilk kez ve genelde üçüncü kez biraraya gelerek gecikmeli de olsa çok verimli ve halkımıza faydalı olacak Ciddi bir Plan ve İşbirliği üzerinde ilk etapta sözlü mutabakat sağlanması ve tekrar periyodik biçimde biraraya gelinmesi kararlaştırıldı.
4-18 Yaş gurupları gençlerimize verdiğimiz önemin delilleri ortadadır.

İşbirliği. ..

Anayasanın tümüne layıkıyla uyan Siyasi partilerle temaslarını seviyeli şekilde devam ettiren derneğimiz,üyelerimizin yaşadığı sıkıntılar konusunda sorunların ele alınmasına ve çözüme gidilmesinde geçmişten bugüne birikimli bir Tecrübe sahibidir yine bu konuda olduğu gibi Zonguldak-Bartın-Karabük‘lü olmayan nice üyelerimiz bulunmaktadır .

k1600_5 k1600_6

Etkili olabilmek..

Aynı zamanda Lobisel anlamda da değerlendirilen bu girişimlerimiz dogrultusunda
büyük küçük kentlerle yakın diyaloğumuz artırılmaktadır.
Aynı Gün ve aynı anda Almanya’nın hatta Avrupa’nın çeşitli noktalarında etkinliklere katılma,Derneği tüm Avrupa’da Karaelmaslılara ve Gönül verenlerine tanıtmak ve Eyalet / Federal bazında temaslarda olabilmenin çabasına girip Yaz-Kış hizmette bulunmaya gayret etmekteyiz.
Amaç üyelerimizin mefaatlerini korumak.

k1600_7 k1600_9

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.