03.05.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

ZONGULDAK PROGRAMLARIMIZ TAM GAZ DEVAM ETMEKTE

Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımız bugünde tüm gün yollardaydı.

Avrupa Zonguldaklılar Derneği Zonguldak ve Türkiye Temsilcisi  Can Diyaliz Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Bünyamin Altundal, Avrupa Zonguldaklılar Derneği Başkan Yardımcısı Yılmaz Kuruoğlu ve Genelsekreterimiz Suat Değirmencioğlu , Valilik ve TSO ziyaretinin ardından Dedeman Oteline geçip, ”Birlikten Ticaret Doğar” ilkesi kapsamında Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ZONSİAD) & Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası (ZTSO) & Zonguldak Valiliği iş birliği ile düzenlenen  “Zonguldak 2. Genel Ticaret Fuarı“na katıldılar.

Açılış kurdelesini kesmenin ardından yöremiz iş insanlarının Stanları ziyaret edildi.

Buradan Çaycuma ilçesine geçip görevine tekrar seçilmiş olan Belediye başkanımız sayın Bülent Kantarcı’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

Ziyaretin ardından “7.si düzenlenen Çaycumalılar Buluşuyor” etkinliğinin açılışına katıldık. Eskiden özgürlüklerin kısıtlandığı Çaycuma Cezaevinin, bu gün basın ve ifade özgürlüğü gününde kültüre sergilere kütüphaneye ev sahipliği yapması harika bir tevafuktu.
Düzenlenen harika etkinlik ve ev sahipliği için kendisine ve tüm ekibine teşekkür ediyoruz

Sonrasında Saltukova Beldemizin Belediye Başkanı Alim Genç’i ziyaret edip Hayırlı olsunda bulunduk.

Tabiki Saltukovaya gelipte Havalimanımıza uğramadan dönmek olmazdı, oradada geçmiş dönem dernek başkanlarımızda ve ZONHAV  2.Başkanı Recep Kahya ile buluştuk.

Saltukovadan ayrıldıktan sonra direksiyonu tekrar Zonguldak istikametine kırıp Kozlu ilçemize yeni seçilen Belediye Başkanımız sayın Altuğ Dökmeci‘yi ziyaret edip hayılı olsun dileklerimizi ilettik. Ziyaretimizden memnun olduğunu belirten Dökmeci, Almanya, Belçika,Hollanda ve Avusturya gibi ülkelerde oldukça gurbetçimiz var mümkün mertebe bu şehirlerle Kardeşkent anlaşmaları yapmak istiyoruz, insanlarımızın arasındaki bağlar ve akrabalıklar  yavaş yavaş zayıflıyor , bunu ortaklaşa yapılabilecek festival gibi etkinliklerle giderebiliriz. Ayrıca bu etkinliklerin belediyeyede katkı sağlayabileceğini dile getirdi.

 

Başkan Yardımcımız Yılmaz Kuruoğlu tarafından Dernek Rozetimiz takıldıktan sonra  Kozlu Kültür Müdüresi sayın Dr.Hasibe Özgümüş hanımefendiyide makamında ziyaret edip bu günün proğramını bitirdik.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.