27.06.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Laser’im Bochumda

 

Avrupa Zonguldaklılar Derneği sponsoru olan , Kadın Kolları’mızın gerçekleştirmiş olduğu son 2 Bayanlar Matinesi organizasyonlarında bizlere oldukça destek veren  Laser’im Cosmetics & Beauty Güzellik Merkezi‘nin  sahibi Nevşehir‘li üyemiz Müslüm Tekin, Avrupa Zonguldaklılar Derneği Kadın Kolları aktif üyemiz Zongulak/Devrek‘li Silvia Çolakvermiş ile beraber ,Dortmund,Wuppertal ve Recklinghausen‘den  sonra , Bochum‘da 4. Şubesini açtı.

Oldukça renkli geçen açılışta iş dünyasından müzik sektörüne kadar yoğun ilgi vardı. Misafirleriyle tek tek şahsen ilgilenen Silvia hanım, yapmış olduğu açık büfe hazırlıklada göz doldurdu.

Yaptığı konuşmada açılışa gelen misafirlere teşekkür eden Müslüm beyden sonra mikrofonu alan Silvia hanımda misafirlere yoğun bir şekilde katılım sağladıkları için teşekkür edip Bochum çarşısına yolunuz düştüğü zaman mutlaka ziyaretime gelip bir kahvemi için dedi.

Ardından kesilen pastadan sonra misafirler 3lü 5li gruplar halinde muhabbet ederek pastalarını yediler.

Müslüm beye ve Silvia hanıma hayırlı olsun dileklerimizle , Cenabu Allah’ın helalinden bol kazançlar nasip etmesini diliyoruz.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.