22.06.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

İş İnsanlarımız Hamm’da Bir Araya Geldi

Bugün Hamm şehrinde TD-IHK Türk Alman Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen iş insanları buluşmasına Avrupa Zonguldaklılar Derneği üyeleri iş insanlarıyla beraber katılım sağladık.

Proğramda selamlama konuşması yapan  Hamm Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Marc Herter, Türk İş insanlarının şehrine ve Almanyaya yapmış olduğu katma değeri dile getirdi ayrıca geçtiğimiz seçimlerde aşırı sağcı partinin yükşelişe geçmesinin geçici bir durum olduğunu kaygılanmamıza gerek olmadığını belirterek, biz Hamm’da insanların nereden geldiklerine veya hangi pasaportlu olduklarıyla ilgilenmiyoruz, biz sizinle beraber geleceği inşaa etmeyi düşünüyoruz dedikten sonra bir ricadada bulundu ‘ sizler bu toplumun tam merkezindesiniz, lütfen kenara çekilipte merkezi başkalarına (aşırı sağcılara)  bırakmayın’ dedi.

2004 yılından bu yana Almanya ve Türkiye’de faaliyet gösteren TD-IHK Türk Alman Ticaret ve Sanayi Odası Genel sekreteri Okan Özoğlu ve proğramı düzenleyen Refik Akyüz ile günün anısına hatıra fotoğrafımız.

100 den fazla iş insanının bir araya geldiği proğramda TD-IHK Türk Alman Ticaret ve Sanayi Odası yeni üyelerine plaket verildi.

Değişik branşlardan iş insanları biribirleriyle tanışıp  bağlantı kurmasını amaçlayan proğramda TD-IHK kendinide tanıtmış oldu.

 

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.