08.04.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

CUMHURİYETİMİZİN 100.YILINDA VAR GÜCÜMÜZLE T.C.DEVLETİMİZİN YANINDA YER ALDIK

Avrupa Zonguldaklılar Derneği camiası adına,sosyal,kültürel ve toplumsal barışın tesisi için kurumsallık ile resmi duruşumuzla verdiğimiz mücadelede hiç bir zaman çelişkiye,şüpheye mahal vermemekte kararlılığımızı tavizsiz sürdürdük ve sürdüreceğiz.

100 yılda bir kere nasip olan Cumhuriyetiimizin geniş kapsamlı ,Türkiye dışında en görkemli ve katılımlı etkinliğinde T.C.Essen Başkonsolosluğu öncülüğünde Essen Gruga Salonunda ve Zollverein Maden Müzesinde yapılan muhteşem kutlamalarda organizasyonun başından sonuna kadar uluslararası kültürel etkinlik kapsamında desteğimizi sürdürdük.

Uluslararası etkinliğe destek veren Türk ve Alman firmalarına teşekkür ediyoruz.

Avrupa’da Türkiye kökenli Sivil Toplum kuruluşları arasında önemli yer ve konuma sahip olduğumuzun farkında ve bilinciyle gerek yaşadığımız ülkede gerek yani vatan edindiğimiz Almanya ve anavatanımız olan Türkiye ile bağlarımızı ilişkilerimizi tüm alanlarda ayakta sağlıklı biçimde tutmaya tüm gücümüzle devam ediyor ve edeceğiz.

Doğru olanın yanında doğru zamanda yer almayı, yükü ağır olanın yükünü paylaşmayı, sıkıntı ve mağdur olan üyelerimizin elinden tutmayı en önemli görevimiz olarak bilmekteyiz.
Bizden sonra gelecek derneğimizin Yönetim Kurulu üyeleri ve idarecilerimiz bu devamlılığı bir ESAS olarak sürdürecektir.

Hiç bir zaman bölgesel,ırksal ve Toplum bazında ayrımcılık yapmıyoruz ve yapmayacağız.

Dernek bazında üyelerimiz bizim en değerli gözbebeğimizdir derneğin adı bir marka oluşundan dolayı hemşehri Derneği statümüz yoktur her yörenin insanın imdadına yetişmeye,asla hiç bir zaman fark gözetmeden gayret ediyoruz ve gayret edeceğiz.

Saygılarımızla kamuoyuna duyuyoruz.

Avrupa Zonguldaklılar Derneği Yönetim Kurulu adına ;

Mehmet Karakulak

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.