20.12.2023 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Perşembe Belediye Başkanına Ziyaret

Avrupa Zonguldaklılar Derneği Başkanı Mehmet Karakulak Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Başkan ve beraberindeki Avrupa Zonguldaklılar Derneği Devrek temsilcisi ve İHA muhabiri Fikri Erdem ve derneğimizin her zaman destekçisi olmuş üyemiz işadamı ve ses sanatçısı Kenan Albayoğlu bölgenin en görkemli camisi olan Perşembe Merkez Camii‘ide gezdiler.
Karakulak Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam’ı makamında ziyaret ederek bundan 19 yıl evvel Almanya’da kurmuş oldukları derneğin çalışmaları ve bugünkü konumu ile Avrupa’da ki faaliyetleri hakkında İnam’a bilgiler verdi.
Almanya’da ve Türkiye’de iş adamı olarak çeşitli sektörlerde faaliyette gösteren ve aynı zamanda derneğin her etkinliğinde desteklerini esirgemeyen iş adamı Kenan Albayoğlu ile birlikte İsmail İnam’ı ziyaret eden Karakulak, şu ifadelere yer verdi:
“Derneğimiz 20 yıldan bu yana bölgemizin hatta ve hatta ülkemizin memleket ayrımı yapmaksızın Avrupa’da yaşayan gurbetçilerimizin sorunlarına çözümler üretmek için yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ülkemize geldiğimiz zamanda özellikle de bölgemizdeki sivili toplum kuruluşlarını ziyaret ederek yetkililerle bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Bugünde Perşembe Belediye Başkanımızı makamında ziyaret ederek derneğimiz hakkında karşılıklı bilgi alışverişi gerçekleştirdik. Perşembe başkanımızın da gayretleri ile apayrı güzelliklere bürünmüş sanki belde değil ilçe statüsü haline gelmiş başta başkanımız olmak üzere emeği geçenlere dernek yönetimi adına teşekkürlerimi sunuyor, yakın ilgilerinden dolayı başkanımıza teşekkürlerimi sunuyorum.”
Kendilerine düzenlene ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam ise “Öncelikle bölgemizi Avrupa’da en iyi şekilde temsil eden başta Mehmet karakulak olmak üzere tüm yönetim kurulu arkadaşlarımı yürekten tebrik ediyorum. Derneğin faaliyetlerini yakından takip ediyorum ve Avrupa’da Perşembeli gurbetçilerimiz oldukça fazla bundan dolayı dernek hakkında bilgim oldukça fazla. Başkanımız beldemizin güzelliklerinden bahsetti kendilerine teşekkür ediyorum. Bizler göreve geldiğimizden bu yana beldemizin çehresini değiştirmek için var gücümüzle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bazı sıkıntılarımız da yok değil mesela beldemizde cenaze aracıyla ilgili sıkıntımız var bir cenazemiz olduğu zaman cenaze nakil aracını Çaycuma’dan talep ediyoruz aracımız var ama oldukça eski ve cenaze aracı konumunda değil bizim derneğimizden ve Avrupa’da yaşayan hemşerilerimizden beldemize yakışır bir cenaze nakil aracı desteği istiyoruz bu konuda bizlere yardımcı olurlarsa kendilerine minnettar kalırız” şeklinde konuştu.

923145751720151002054505 (1)20151002054505 (6)20151002054505

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.