08.04.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Vali Ahmet ÇINAR ‘dan Avrupa Zonguldaklılar Derneği’ne Cevap !

Avrupa Zonguldaklılar Derneği’nin yazdığı ve temsilcimiz Cevdet Albay’ın ,Zonguldak Valisi Ahmet Çınar’ı makamında ziyaret ederek verdiği , havaalanıyla ilgili mektubumuza sayın Vali Ahmet ÇINAR ‘dan Avrupa Zonguldaklılar Derneği’ne cevap geldi.

Avrupada yaşayan Karaelmaslı gurbetçilerin en büyük sıkıntısı olan Havalimanı sorunları ve zaman zaman aşırı derecede yüksek olan Uçak bileti sıkıntılarının dile getirildiği Yönetim Kurulu adına yapılan bire bir görüşmelerde ve Avrupa Zonguldaklılar Derneği adına yazılan mektuba hassasiyet gösteren sayın valimizden hızlı şekilde yazılı cevap gelmiştir.

Sayın valimize Dernek Yönetimi olarak Konu ile ilgili aktardığımız bilgilerde, Avrupa Zonguldaklılar Derneği ve Zonguldak Platformu olarak tüm Bölge milletvekilleri ile Ankara’da yapılan görüşmeler anlatılmıştı ardından dönemin Ulaştırma bakanı Sn.Binali Yıldırım ve sonraki süreçte Ulaştırma bakanı yardımcısı Sn.Yüksel Coşkunyürek ile temaslarımızı dile getirerek 30 Aralık 2016 yılında Türk Hava Yolları ile yapılan ve daha sonra ki Ulaştırma bakanı Ahmet Arslan ile yapılan görüşmeler paylaşılmıştı.

Ankara daki temaslarımızın ardından ilerleyen zaman içerisinde eksikliklerin giderilmesi konusunda beklemeye geçilmişti, gerekli çalışmaların hızlandırılması taleplerimizi sürekli Zonguldak Basını ile siyasilere iletmeye çalıştığımızı ilettik.Sayın Valimizden bu konuda Destek isteyerek, yurtdışından Zonguldak ‘a yapılan Seyahat eziyetinden bahsedilirken genç nesilimizin Antalya ‘da tatil yapıp atalarının doğduğu yerlere uğrayamadan mevcut şartlar ve engeller gereği iç hatlar olmayışından Avrupa ‘ya geri uçtuklarını Sn. valimize aktarmıştık.

Bizleri özveriyle dinleyerek bu konuda göstermiş olduğu hassasiyetine teşekkür ediyoruz.
Havalimanı hassasiyeti hepimizin hassasiyeti olmalı !
Sayın valimiz Ahmet ÇINAR konuları çok ciddiye aldığını ve gerekli çalışmaların sürdürüleceğini belirtmesi bizleri memnun etmektedir.
SAYIN VALİMİZİN ÖNDERLİĞİNDE AVRUPA ZONGULDAKLILAR DERNEĞİ OLARAK, ZONHAV İLE OMUZ OMUZA BU SIKINTILARI ÇÖZMEYE KARARLIYIZ!!!

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.