18.12.2023 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

DÜZENLİ İNİŞ KALKIŞLAR OLURSA YOLCU SAYISINI SİZ DÜŞÜNÜN!

Mehmet Karakulak

Yaşanan olumsuzluklara rağmen Potansiyel vurgumuzda ne kadar haklı olduğumuz ortadadır.


Bügun İstanbul dan Atlas Global Hava Yolları ile Zonguldak’a gelen İç hatlar Yolcu sayısı 115, Almanya’ya gidecek onlan Yolcu sayısı 108, Almanya’dan gelecek olan Yolcu sayısı 141, Akşam Istanbul ‘a dönüş yolcu Yolcu sayısı 85 civarında.

Yarın İstanbul Gelis-Gidiş Türk Hava yolları Yolcu sayısı 244 civarında bekleniyor. Bu rakamlara göre haftasonu (13.07/14.07.2019) toplam 3 seferde son zamanlarda yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen yolcu sayısı civarındadır.


Yaşanan olumsuzlukların kaldırılması ve yolcuların yaşadığı sıkıntıların giderilmesi için Yetkili ve ilgili kurumlar nezdinde Avrupa Zonguldaklılar Derneği olarak daha etkili girişimler başlatmış bulunuyoruz.

Düşünün’ki bunlar yaşanmamış olsa şimdi hangi Yolcu rakamlarından bahşetmiş olurduk ?

Yani düzenli iniş kalkış sağlansa yolcu sayısını siz düşünün !

Mücadelemizin amacı insanlarımızın bu gibi sıkıntıları yaşadıkları içindir’ki hedefimiz, girişimlerimizle başta Valilerimiz olmak üzere Siyasilerin acilen çalışma başlatıp devletimizin öncülüğünde ÇOKLU REKABET’in oluşması için gerekenlerin yapılmasıdır.

Zira her defasında yaşanan maddi manevi sıkıntılarda yaşlılarımızın hasta ve engelilerimiz ile küçük bebekli anne babaların yani insanlarımızın feryatları eziyetleri ve isyanları haklı olarak bizlerin zaman kaybetmeden ciddi adımlar atmamıza vicdanen yeterli sebeptir,bu gibi Yolcu sıkıntıları yaşlandıkça gelecek yıllarda ilginin azalacağını bildiğimiz halde seyirci kalamayız.

Bu davada şimdiye kadar yolcu potansiyelinin olmadığını mazaret olarak gösterenlerinde artık farklı düşündüklerini biliyoruz, bu yüzden tüm kişilerden kurum ve kuruluşlardan desteklerini bekliyoruz.

DEVLETİMİZİN İLGİLİ YETKİLİLERİNİ 3 İLİMİZİN VALİLERİNİ TÜM BÖLGE SİYASETCİLERİNİ AVRUPADAN ACİLEN GÖREVE ÇAĞIRIYORUZ .

Mehmet Karakulak
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.