04.05.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

ALMANYA ÇAYCUMALILAR DERNEĞİ IFTAR VERDİ

ÇAYCUMALILAR DERNEĞİ ve FSM GLADBECK FUTBOL TAKIMI ORTAKLAŞA İFTAR PROGRAMI VERDİ 

Dün akşam çiçeği burnunda yeni derneğimiz Almanya Çaycumalılar Derneğinin kurucu Başkanı Sayın Şenol Alagöz”ün daveti üzerine Almanya Çaycumalılar Derneği ve FSM futbol kulübünün DİTİB Gladbeck Türkiye Cami”nde ortaklaşa düzenlemiş oldukları İftar programına Avrupa Zonguldaklılar Derneği olarak Başkan Sayın Mehmet Karakulak, Bşn.Yard. Sayın Mehmet Kuzucu, Genel Sekreter Sayın Ayhan Gidici, Yazı İşleri Sorumlusu Sayın Suat Değirmencioğlu, Öğrenci Sorumlumuz Sedat Kutucuö Yön.Kur.Üyesi Sayın Selahattin Gidicioğlu ve Kadın Kolları Başkanımız Sayın Hülya Özcan katıldı.

İftar Programın da DİTİB Gladbeck Camii Başkanı Sayın Nadir Kahraman,  ZONHAV Yönetim Kurulunu temsilen Sayın Recep Kahya, Avrupa Devrekliler Derneği Başkanı Şahin Tabakoğlu, FSM Futbol Takımı Başkanı Mehmet Güntekin, IGMG Ravza Camii Başkanı ve yerel Sanatçımız Sayın Fatma Metin’in katıldığı iftar programına halktan da büyük ilgi vardı.

Cami İmamı Sayın Ziya Maden hocamızın Kuran-ı Kerim tilavetinden sonra okunan Ezan ve yapılan Dua”dan sonra gecenin önemi hakkında konuşma yapan Başkan Sayın Alagöz  Almanya Çaycumalılar Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu olarak Türkiye”mizde ve Almanya”da yardıma muhtaç Çaycumalıları bulup yardım etmek, Öğrencilere Burs vermek, Çaycumamızın ve Zonguldakımızın sorunlarına çözüm üretebilmek amacıyla bir araya geldik diye söze başladı ve güç için birlik mesajları verdiği konuşmasında iftar devetine icabet eden STK”lara ve misafirlere teşekkür etti.

GÜÇ BİRLİĞİ İÇİN ORTAK HAREKET ETME

DİTİB Gladbeck Türkiye Camii Başkanı, İGMG Gladbeck Ravza Camii Başkanı, Avrupa Zonguldaklılar Derneği, Avrupa Devrekliler Derneği ve ev sahibi Almanya Çaycumalılar Derneği Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri Zonguldak halkını temsilen 6. Dönem Başkanımız Sayın Recep Kahya ise Zonguldak havaalanı Yönetim Kurulunu (ZONHAV) temsilen bulundukları masada havaalnımızın sorunları, uluslararası uçuşlarda birden fazla şirketin uçması için gerekli şartrların oluşup oluşmadığına dair sorunlar ve en önemli konulardan biri olan bilet fiyatları nasıl aşağı çekilebilir konularını masaya yatırdılar. Çok verimli geçen toplantı sonrası Dernek Başkanları GÜÇ BİRLİĞİ için ORTAK HAREKET ETME kararı aldılar…

Avrupa Zonguldaklılar Derneği olarak ilçe Derneğimiz Almanya Çaycumalılar Derneğine Sivil Toplum Kuruluşu davasında başarılar diliyoruz…

İFTARINIZI ALLAH KABUL ETSİN…

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Bünyamin akay dedi ki:

    İftar Yemeğine ve davetimize katıldiğinız için teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.