27.06.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Bölgede Genel Kurul Heyecanı

Geçtiğimiz haftasonu Karaelmas bölgemizin 2 güzide derneğinin Genel Kurulu vardı. Eski 67 li , Karabük-Yenice ve Çevresi Kültür ve Dayanışma Derneği ve şirin ilçemiz Devreğin Avrupadaki sesi, Avrupa Devrekliler Derneği olağan Genel Kurullarında seçime gittiler.

Merkezi Almanya’nın Gladbeck şehrinde 2002 yılında kurulan Karabük-Yenice ve Çevresi Kültür ve Dayanışma Derneği olağan kongresi dernek lokalinde yapıldı.
Divan Başkanlığına; Onursal Başkan Yük. Müh. Muharem Doğancı, yardımcılığına, Hüseyin Dereli ve Veyis Ören oy birliği ile seçildi.

Kurucular Kurulu Başkan Hasan İbik ve İcra Kurulu Başkanı İbrahim Doğancı‘ nın açılış ve faaliyet raporlarının okunmasından sonra seçimlere geçildi.
Yapılan seçimde Kurucular Kurulu Başkanlığına Dursun Döngel, Kurucular Kurulu Başkan Yardımcılığına Abdullah Ören, Sekreterliğe Mustafa Onur seçildi.
Seçimin ardından Döngel yaptığı konuşmada, “Bizleri seçtiğiniz ve göreve layık gördüğünüz için çok teşekkür ederim. İcra Kurulu Başkanı ve siz değerli hemşerilerimizle beraber, ülkemizin ve Karabük’ün Almanya’daki sesi olacağız” dedi.

 

2015 yılında Zonguldak‘ın kardeşkenti olan  Almanya’nın Castrop-Rauxel kentinde kurulan Avrupa Devrekliler Derneği kongreye giderek ilk olağan genel kurulla yeni yönetim kurulunu seçti.
Divan Kurulu’na Avrupa Zonguldaklılar Derneği‘nde geçmiş dönemlerde yöneticilik ve Başkanlık yapmış olan sayın Recep Kahya, Aydın Kılınç ve Sadettin Kuloğlu  seçildi.
Genel kurulda tek başkan adayı olarak katılan Devrek‘li işadamı Şahin Tabakoğlu bütün üyelerin oylarıyla başkan seçildi. Kendi yönetim kurulunu da oylamaya sunan Tabakoğlu bütün üyelerden tam destek aldı.
Oyların tümüyle yeni göreve seçilen başkan Şahin Tabakoğlu yaptığı teşekkür konuşmasında önemli konulara değindi. İlk işlerinin kadın ve gençlik kolları kurmak olduğunu söyleyen Tabakoğlu, “Kurucu yönetim kurulu üyelerimizin çok güzel çalışmaları oldu. Bu bağlamda onlara ve kurucu başkanım Bülent Kapucubaş’a çok teşekkür ediyorum” dedi. Yeni bir heyecan ve daha güçlü bir yönetimle işbaşına geldiklerini belirten Şahin Tabakoğlu, amaçlarının buradaki gençlerimize ve hemşerilerimize güzel hizmetler sunmak olduğunu söyledi.
Yönetim Kurulu Başkanı: Şahin Tabakoğlu
Yönetim Kurulu Üyeleri: Neşet Çıtlık, Yüksel Kafalı, Cengiz Kösecik, Ferudun Hüseyin Demir, Mustafa Yağcı, Hacıbayram Özsoy, Niyazi Çorukçu, Ramazan Topal, Kerem Terzi, İlyas Korkut, Metin Göktepe
DENETLEME KURULU
Bülent Kapucubaş, Hüseyin Hızarcı, Murat Türedi

Hemşehrilerimize yeni görevlerinde can’ı gönülden başarılar dileriz,inşaallah hep beraber elele  Karaelmas yöremize faydalı işlere imza atacağız!

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.