23.06.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Kültür ve Eğitime Katkı Şenliği


Almanya’da faaliyetlerini sürdüren KDZ Ereğli ilçemizin şirin bir Beldesi olan Ormanlı‘lı gurbetçilerin 2004 yılında kurduğu Ormanlı Kalkınma  Derneği , Kültür ve Eğitime Katkı Şenliği düzenledi.


Gelsenkirchen Güneş Düğün Sarayı’nda gerçekleşen şenliğe gurbette yaşayan Ormanlı’lılar , Ormanlı Belediye Başkanı Bayram BAŞOL, Avrupa Zonguldaklılar Derneği‘mizi temsilen Yusuf KARAİL,Mehmet KUZUCU,Suat DEĞİRMENCİOĞLU ve Ali SARI ayrıca basın mensupları Ereğli’den Gazeteereğli imtiyaz sahibi Kurtuluş AYYILDIZ, www.gazeteciler.eu  Yılmaz ADIYAMAN ve Batı Karadeniz yöremizin yerel televizyonu BRTV‘den Ali İNAN iştirak ettiler.


Dernek Başkanı Abdullah AKAY yapmış olduğu açılış konuşmasında yapmış oldukları icraatları anlatıp, yöremiz için daha çok yardımlar yapmak istediklerini lakin üye sayılarının çok az olduğunu söyledi ve Ormanlı’lı vatandaşların derneklerine üye olarak sahip çıkmalarını istirham etti.
Ormanlı Belediye Başkanı Başol ise kendisinin ilk seçildiği dönem , derneğin beldeye maddi manevi çok yardımlarının olduğunu belirtti ve teşekkürlerini sundu.


İlk önce sahne alan yöremizin fenomen olmuş ve yakında 40. sanatçılık yılını kutlayacak olan sevgili Sezai ÇAĞDAŞ kendi eserleri ve yöresel eserlerle misafirleri oldukça coşturdu.


Sonrasında verilen yemek molasının ardından Sinem ERENLER sahne aldı ve söylediği slow şarkıların ardından halay müziğiyle insanlar dahada coştu.


Akabinde Ramazan ÇELİK‘in sahneye çıkmasıyla birlikte coşku zirve noktasına ulaştı. Millet tamamen koptu…

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.