07.05.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Zonguldak’ta Covid PCR Testi

AVRUPA ZONGULDAKLILAR DERNEĞİ ZONGULDAK VE BATI KARADENİZ TEMSİLCİSİ sayın Dr. Bünyamin ALTUNDAL hocamızdan bir bilgilendirme var, kendisine teşekkür ediyoruz.

Saygıdeğer Gurbetçi Kardeşlerim;Zonguldak ATATÜRK DEVLET HASTANESİNDE COVİD PCR TEST LABORATUARI faaliyete girmiştir.Şehrimize hayırlı olsun.

Başhekimimiz Sayın uzman Dr Hasan TOSUN ve tüm hastane yöneticilerini , ve pandemi süresince olağanüstü gayretleriyle başarılı çalışmalara imza atan tüm Atatürk Devlet Hastanesi doktor hemşire ve personellerini bu vesile ile tebrik eder hizmet alan vatandaşlarımız ve gurbetçi kardeşlerimiz adına şükran ve teşekkürlerimizi sunarız.Yurt Dışına Çıkışlarda Gideceği Ülke Tarafından PCR Testi İstenen Kişilere Yapılacak Testlerin uygulaması aşağıdaki gibi olacaktır.

1-Yurtdışına çıkış PCR TESTİ İÇİN NUMUNE ALIMI, SADECE*ZONGULDAK ATATÜRK DEVLET HASTANESİ VE *BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ*COVİD POLİKLİNİKLERİNDE YAPILMAKTADIR.DİKKAT ; İLÇE DEVLET HASTANELERİNDE YURTDIŞI ÇIKIŞ İÇİN TEST ALINMAMAKTADIR…!!!!!!!!!!!!

2- YURTDIŞINA ÇIKIŞ İÇİN PCR TESTİ YAPTIRMAK İSTEYENLER;(Vatandaş , yabancı ayrımı olmaksızın);Yurtdışına çıkışlarını belgeleyen (bilet, davetiye, öğrenim belgesi, dilekçe gibi ) belgeler ile birlikte başvuru yapılabilecektir.

3- YURTDIŞI İÇİN PCR ALINMASI;*ATATÜRK DEVLET HASTANESİNDE 7 GÜN , *BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİNDE HAFTA İÇİ MESAİ SAATLERİ İÇİNDE VE CUMARTESİ GÜNLERİ SAAT 1200 A KADAR TEST İÇİN PCR NUMUNESİ ALIMI *COVİD POLKİLİNİKLERİNDE YAPILMAKTADIR.

4-YURTDIŞI ÇIKIŞ İÇİN PCR TEST ÜCRETLERİ ;*Tetkik bedeli test yapılacak her kişi için 250 Türk Lirasıdır.

5-TEST ÜCRETİ TEST YAPILAN HASTANENİN VEZNESİNE YATIRILACAKTIR.

6-TEST SONUÇLARI NE ZAMAN ÇIKAR ?TESTİN VERİLDİĞİ AYNI GÜN VEYA 24 SAAT İÇİNDE SONUÇLAR ÇIKMAKTADIR.

7-TEST SONUÇLARIMIZA NASIL ULAŞACAKSINIZ ?*E-devlet şifresi olan vatandaşlarımız için e-NABIZ sisteminden*E Devlet şifresi bulunmayanlar; VATANDAŞ OLMAYANLAR DAHİL yine e- nabız sisteminden testin alındığı hastaneden verilen evraktaki dosya numarası ve pasaport , kimlik bilgileri ile test sonuçlarına ulaşılabilmektedir.*Test verilen hastaneden de sonuçlar alınabilmektedir.E- Nabız Uygulaması Linki aşağıda verilmiştir.https://enabiz.gov.tr/PcrTestSonuc/Index

8- Konu ile alakalı T.C. Sağlık Bakanlığı Duyurusu ektedir.https://hsgm.saglik.gov.tr/…/yurt-disi-cikislarinda

9-DİKKAT !!!BARTIN VE KARABÜKTEKİ VATANDAŞLARIMIZ KENDİ ŞEHİRLERİNDEKİ HASTANELERDE TEST İŞLEMLERİNİ YAPTIRABİLİRLER.

Gurbete dönen tüm vatandaşlarımıza hayırlı yolculuklar dileriz.Tüm gurbetçilerimiz adına;Konunun Planlanmasını sağlayan Başta İl Sağlık Müdürümüz Sayın Uz Dr Ertuğrul GÜNER veHalk Sağlığı Müdürümüz Dr Ömer İnan GÜVEN olmak üzere ; Sağlık Yöneticilerimize, hastanelerimizin Başhekimleri nezdinde tüm sağlık çalışanlarına sonsuz teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.Dr Bünyamin ALTUNDAL AVRUPA ZONGULDAKLILAR DERNEĞİ ZONGULDAK VE BATI KARADENİZ TEMSİLCİSİ

https://zonguldak.eu

CAN DİYALİZ MERKEZLERİ Yönetim Kurulu Başkanı

https://www.candiyaliz.com.tr/index.html

(Olası aksilikler ve sorularınız içinTelefon numaram :0532 4925603)

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Osman dedi ki:

    Neden hastalığa yakalandığını bu test ücretsiz de yurt dışına çıkış için alınınca ücretli… Ayıptır düşmeye gör be..

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.