08.04.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Castrop-Rauxel+Trikala+Zonguldak= Kardeşlik

Avrupa Zonguldaklılar Derneği Yönetim Kurulu olarak, SPD Partisinden Federal Milletvekili, Avrupa Parlemetosu İnsan Hakları Komisyonu Başkanı, Castrop-Rauxel,Trikala,Zonguldak Kardeşkent Derneği başkanı ve aynı zamanda derneğimizin aktif üyesi olan Frank SCHWABE‘yi Castrop-Rauxel’deki bürosunda ziyaret ettik.
Başkan Mehmet Karakulak,Ayhan Gidici,Hüseyin Erdoğan,Yunis Yılmaz Kedi ve Ali Sarı’nın katıldığı görüşmede Kardeşkent Projesi hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Schwabe , Almanya ve Türkiye arasındaki Kardeşkent Projelerinin köprü vazifesi görüp halkların biribirlerini anlaması ve yakınlaşması açısından çok önemli olduğunu  söyledi.

Önümüzdeki yıllarda daha emin ve önemli adımlar atacağımıza oldukça optimist baktığını söyleyen Schwabe bu kardeşkent kapsamındaki ortak  proje ve faaliyetlerin artması memnuniyet verici dedi.
Avrupa Parlementosu bulunan Türk Millet Vekilleriylede bu konuyu görüştüğünü ve Türkiye ve Almanya arasında aktif olan 90 ın üzerinde Kardeş Kent olduğunu yalnız bu sayının dahada çoğalması gerektiğini belirtti.

Bu ayın sonuna Kardeşkent Zonguldak‘a , sayın Schwabe, Belediye Başkanı Rajko Kravanja ve Avrupa Zonguldaklılar Derneği’ninde kafilede olacağı bir gezi düzenlenmişti fakat , Frank Schwabe’nin seçim bölgesi olan Recklinghausen şehrindeki valilik binasının tartışmalı yeni inşaatı’nın (34 e 30 oy ile yapımı kararlanmıştı,lakin 130 milyon Euro inşaat bütçesine halk rıza göstermiyor) yeniden değerlendirilmesi ve nihayi kararın verilmesi gerektiğinden dolayı , bu gezi malesef ilkbahara ertelendi.
Kendisi rahatsız olmasına rağmen (gribal enfeksiyon) bizi kabul edip 2 saate yakın muhabbet imkanı sunan sayın Schwabe’ye teşekkür ediyor ve Türk dostu vekilimize acil şifalar diliyoruz. ( GUTE BESSERUNG FRANK )

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.