29.09.2021 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

ZONGULDAK HAVALİMANI İKİLEDİ

ZONGULDAK   HAVALİMANI 2009 DA BAŞLAYAN TEK FİRMAYLA DİREK YURTDIŞI  SEFERLERİNDE BUGÜN İTİBARİYLE İKİ UÇAK ŞİRKETİ İLE TARİHİ BİR GELİŞME DAHA YAŞANDI

Corendon Havayolları 2020 yılında Münster / Zonguldak hattında yaptığı güzel bir organizasyon  sonucu pandemiye rağmen sorunsuz sıkıntısız bir uçuş  döneminden sonra, 2021 Yaz Sezonu öncesi,Cuma günü 21.05.2021 Düsseldorf –  Zonguldak seferleri ile yine güzel bir başlangıç yaptı.            2 Mayıs 2021’de  Sunexpress Havayolları, 21.05.2921 Corendon Havayolları ile Yurtdışı Uçuşlarında Zonguldak Havalimanı tarihinde ilk kez iki Havayolu  Firması Temmuz ayı itibariyle Münster-Zonguldak ve Köln – Zonguldak uçuşlarını da programına ekleyerek iki Hava Yolu Şirketi ile Temmuz ayında haftada 6 Sefer Zonguldak Havalimanına uçuşlar gerçekleştirileği bildirildi.                     

KARAELMAS BÖLGESİNE HAYIRLI HAYIRLI UĞURLU OLSUN  !

2020 YILINDA ZONGULDAK ‘LI GURBETÇİNİN İMDADINA YETİŞEN CORENDON AİRLİNES BÖLGEYE DEVAMLI UÇMAYI PLANLIYOR.

CORENDON HAVAYOLLARI 21 MAYIS ‘TAN İTİBAREN ALMANYA’NIN AYRI AYRI 3 NOKTASINDAN ZONGULDAK HAVALİMANI’NA SEFERLER DÜZENLİYOR !                

2020 Yılında Pandemi şartlarında büyük bir cesaret ve atılımla Zonguldak seferlerini başlatan Corendon Havayolları hiç bir aksilik ve sorun yaşamadan Pist inşaatı başlama tarihine kadar 2020 Zonguldak uçuşlarını tamamlamıştı.

Bu Yıl Pist çalışmalarının bitmesiyle Corendon Havayolları uçuşlara 21 Mayıs’ta başladı.

21 Mayıs 2021  : Düsseldorf

3 Temmuz  2021 Köln /Bonn.

7 Temmuz 2021 : Münster.

Temmuz ayı itibariyle haftada 1 kez Köln ,1 kez Münster ve 2 kez   Düsseldorf olmak üzere haftada toplam 4 sefer koyan Corendon Havayolları ‘na teşekkür eder uçuşlarında başarılı çalışmalar diliyoruz.

Diğer taraftan  2 Mayıs 2021 tarihi itibariyle  Düsseldorf-Zonguldak Havalimanı uçuşlarını başlatan  ve uçağın aşırı yoğun sisten dolayı Trabzon’a  inememesi nedeniyle aynı uçağın bir sonraki uçuş noktadı olan Zonguldak  hattına talihsiz gecikmeli uçuşla başlayan Sunexpress  09.05.2021 tarihinde sorunsuz seferlerle  Düsseldorf – Zonguldak hattına uçmaya başladı.

Haziran ayı itibariyle  Pazar/Salı ,Temmuz ayı itibariyle Salı Cuma günleri olarak gerçekleştirilerek Corendon Havayolları ve Sunexpress, 2 Hava Yolu firması Zonguldak ‘a haftada toplam 6 sefer yapacak.

İki Hava yolu şirketine de bölgemize hoşgeldiniz diyor hayırlı uğurlu uçuşlar diliyoruz.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.