09.04.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

YARDIM TIR’IMIZ ZONGULDAK ‘TA

Avrupa Zonguldak’lılar ve Avrupa Devrekliler Derneği tarafından ortaklaşa devam eden ve organizesi aralıksız süren yardım çalışmaları kapsamında afet bölgelerinde ve deprem bölgelerinde ihtiyaç sahibi insanlara ulaştırılmak üzere Zonguldak Valiliği ile Koordineli ilimizin Kızılay şubesi başkanlığına yaklaşık 200.000 euro maddi değeri olan yeni Çadır, Yatak, Uyku Tulumu, Engelli araçları gibi yardım eşyası göndermiş bulunuyoruz.

Bilindiği bilindiği gibi sadece deprem olduğu günlerde değil insanların günlük en az 3 kez yemek ihtiyacı olduğunu, diğer mağduriyetleri ve ihtiyaçları giderilinceye kadar yardımlarımız sürmektedir bizlere güvenip Maddi destek veren, Para Bağışı yapan yardımseverlerimizin sayesinde bu faaliyetler düzenli sürüyor.

Gerek gıda yardımı gerek Eşya yardımlarımız, Yardımsever İnsanlarımızın derneğimize yaptıkları maddi olarak Para bağışları ile ülkemizin her noktasında meydana gelebilecek afet zedeler için düzenli olarak faaliyetlerimiz sessiz sedasız devam etmektedir.

Bu kapsamda Zonguldak Valiliği / Zonguldak Kızılay Başkanlığı ve Avrupa Zonguldak’lılar Derneği /Avrupa Devrek’liler Derneği ortaklaşa çalışmalarımız bölgemize devam edecektir.

Avrupa Zonguldaklılar Derneği camiası olarak yaklaşık 25 yıldır bölgemize hassasiyetiniz kesintisiz devam ediyor, Zonguldak Şehit Aileleri Binası Yapımında, Hastanelerimize Mobil Diyaliz Makine Bağışı, Üniversite öğrencilerimize Burs, Ödeme yaparak satın alınan Pandemi döneminde Sıhhi ve Tıbbi malzeme Bağışları gibi daha nice yardım çalışmalarımız devam etmektedir.

Sağlıklı bir şekilde örgütsel yapımız sayesinde ,Kamu Yararına faaliyetlerimizle hem Avrupa’ da hem Türkiye’de bağımsız tarafsız duruşla, ayrıştırmadan barış ve yardım köprüsü görevi üstlenerek düzenlediğimiz çalışmalarımız Almanya Kamuoyu tarafından defalarca da takdir edilmiştir.

Ayrıca Avrupa/ Zonguldak iletişim hattında Havalimanı sıkıntıları devam etmektedir, bize gelen yolcu şikayetleri uyarınca çok önemli bir derecede yetersizlikler mevcuttur yolcu uçuşların daha konforlu devam ettirilmesi için bagaj bırakma sorunu gibi sıkıntıların Pist yetersizliğinden de kaynaklandığı bir gerçektir, bu nedenle Havalimanı konusunda tekrar bir lobicilik faaliyetlerimize devam edeceğiz.

Yardım teslimatından sonra Avrupa Zonguldaklılar Derneği Türkiye Temsilcisi Dr.Bünyamin Altundal ve Kızılay başkanı Murat Kanlı Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz tarafından kabul edilip gündeme dair fikir alışverişinde bulunuldu.

Avrupa Zonguldaklılar Derneği Camiası.

AVRUPA ZONGULDAKLILAR VE AVRUPA DEVREKLİLER DERNEĞİ ORTAKLAŞA ORGANİZASYONU, YARDIM TIR ‘I ZONGULDAK’ A ULAŞMIŞTIR ‼️

TARAFIMIZDAN SATIN ALINARAK ZONGULDAK KIZILAY’A GÖNDERDİĞİMİZ YENİ EŞYA YARDIM TIR’I KIZILAY VE ZONGULDAK VALİLİĞİ TARAFINDAN İKİ DERNEĞİN TEMSİLCİLİKLERİ REFAKATINDA KARŞILANARAK TESLİM ALINMIŞTIR.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.