23.06.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Derneğimizin 20. Yıl Gecesindeki İlk Sürprizi

Değerli üyelerimiz , hemşehrilerimiz ,dost ve arkadaşlar!!!
Artık yavaş yavaş sırası geldi!!!
Derneğimizin 30 Eylül 2016 da Gelsenkirchen Vision Eventcenter‘de düzenleyecegi 20. Yıl Gecesinde sahne alacak ilk sürpriz sanatçıyı burada açıklıyoruz……

Sponsorlar desteğinde “20.Yıl Gecemizde” sahne alacak olan sanatçımız ve menejeri, Mert Muzik Şirketi sahibi, Halit NART ın Unkapanı ‘ndaki ofisinde başkanımız sayın Mehmet Karakulak ve eski yöneticilerimizden Kenan Oruç abimiz tarafından bugün ziyaret edilerek program hakkında ayrıntılar görüşüldü ve anlaşma imzalandi.

zeynep başkan poster
Sanatçımız Karadeniz bölgemizin son yıllarda yetiştirdiği en yetenekli ve başarılı sanatçısı ‘Karadenizin Kızı’ Zeynep Başkan hanımefedi.
Bir kemençe virtüözü olan abisi sayın İsmail Başkan ve hep beraber 6 kişilik saz ekibiyle gecemizde sahne alacak Zeynep Başkan‘ı bir tanıyalım.
Zeynep Başkan, 23 çocuklu bir ailenin 22. çocuğu olarak Trabzon‘un Tonya ilçesine bağlı İskenderli beldesinde 1984 yılında dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlardan itibaren türkülere tutkusu, çevresindekiler tarafından iyi bilinmektedir.

Screenshot_3
2004-2005 yılında Atv‘de yayınlanan `Anadolu Ateşi-Bu Toprağın Sesi` adlı türkü yarışmasında ikinci olarak ismini duyurmuş; gerek sesi, gerekse hanım efendiliği ile müzikseverlerin kalbinde taht kurmuştur

14122012150508000265687-
Karadenizin bağrından çıkmış, pırlanta gibi bir sese sahip olan Zeynep Başkan, bütün yörelerimizin türkülerini, öylesine büyük bir ustalıkla icra ediyor ki, ona hayran olmamak elde değil.
Zeynep Başkan, Karadeniz türkülerini en yalın haliyle okuyan güzel sanatçıdır. Yayla havaları okurken insanı kendinden geçiren Karadenizli sanatçı… Yol havasını öyle bir söyler ki, Karadeniz’in uçsuz bucaksız yaylalarında hisseder insan kendini… Ayrıca, tüm bölgelerin müziklerini, başarıyla seslendirmektedir.”Zahide’m”ve Karadır Kaşların türkülerindeki yorumuyla herkesin hayranlığını kazanmıştır.
Albümleri: Karadenizin Hüznü, Azize, Bu Toprağın Sesi, Bu Toprağın Sesleri, Bu Toprağın Sesleri 2, Karadeniz Kızı, Zifin Çiçeği


Tebrikler Zeynep Başkan, yolun hep açık olsun!!!
Sürprizlerimiz devam edecek!!!!!!!

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.