29.09.2021 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

NESİLDEN NESİLE KÜLTÜR /EĞİTİM GELENEK VE GÖRENEK

Sosyal Akitivite anlamında yıllardır devam eden çalışmalarımızda Kültürel değerlerimizi,Avrupa da nesilden nesile yaşatmanın mücadelesini vermekteyiz,Avrupa Zonguldaklılar Derneği bünyesinde faaliyet gösteren Karaelmas Folklör/ Müzik gurupları öğrencileri ve aileleri ile derneğin Yönetim Kurulu üyeleri arasında Geleneksel olarak birlikteliğimizi güçlendirme amaçlı buluşma düzenlenmektedir.

HEM EĞİTİMİ KENDİ SAĞLAYAN HEM FİNANSMANI KENDİSİ OLAN TEK KURUM

2008 yılından bu yana Aileler olarak her yıl düzenlenen yemekli organizasyonlarda biraraya gelerek nesiller arası iletişim kurulmasında başarılar elde eden derneğimiz Kültürel çalışmalarıyla çok büyük bir farklılık meydana getirmekte, derneğin aktivite alanlarında Kurs gören öğrencilerimizin gittikçe sayıları artmaktadır bu Alanda uzun yıllardır hem kendi bünyesinde Eğitim kurslarını düzenli şekilde sağlayan tüm finansmanını Dernek olarak kendisi tedarik ederek organize eden çevresinde benzeri olmayan çalışma içinde sürekliliğini koruyan tek Sivil Toplum Kuruluşudur.

KAYNAŞMA ÖRNEĞİ

Bu gibi organizasyonlarla çeşitli kentlerden katılan üye ve ailelerimizle ileriye dönük Program çalışmalarımızı birlikte müzakere ederek ve bu vesile ile çeşitli kuşakları bir araya getirip kaynaşma örneği sergilenmekte olup küçük kuşak nesillerimize bu birlikteliklerle bağların güçlenmesinde gelenek ve görenekleri aşılamaya çalışıyoruz.

ÇEŞİTLİ KÜLTÜREL ÇALIŞMALARIZDAN

Bünyemizde Saz,Gitar,Keman,Ney,Kanun,Folklör ve Davul Şov guruplarında profösyonel eğiticilerin öncülüğünde çalışmalarmız mevcutur.

SİYASİ TARAFSIZLIĞIYLA BAĞIMSIZLIĞINI KORUYABİLEN KURUM

Siyasetüstü bağımsız bir Sivil Toplum kuruluşu olarak Irk-Din-Dil ayrıştırmadan çeyrek asırdır gittikçe belirli odakların baskılarına rağmen prensiplerinden ödün vermeden üye tabanı güçlendirerek Avrupa da Türkiye kökenli Bağımsız en büyük Sivil Toplum kuruluşu olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir.

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

27 Ekim deki bu Öğrenci- Aileler arası buluşmanın diğer önemi 29 Ekim Cumhuriyet bayramı konusunda önümüzdeki günlerdeki yapacağımız etkinliklerimiz öncesi hazırlıklar ile ilgili verimli olmuştur,bu anlamda tüm ULUSUMUZUN BAYRAMI KUTLU OLSUN !

15 KASIM ZONGULDAKLILAR GECESİNDE NESİLLERİN BULUŞMASINA HERKESİ BEKLİYORUZ !

1961 yılında imzalanan Türkiye Almanya Sosyal Güvenlik ve Çalışma bakanlıkları arasında Antlaşma gereği önümüzdeki yıl Avrupa Göç’ün 59 Yılı anısına düzenleneceğimiz Nesillerin Buluşması etkinliğine 15 Kasım Cuma Günü Marl Armoni Palast’taki gecemize herkesi bekliyoruz.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.