07.05.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

SPD Hamm Bölgesi İkinci Başkanı İsmail Erkul İftar verdi

Avrupa Zonguldaklılar Derneği’nin Hamm bölgesinde yaşayan tanınmış simalarından üyemiz, Hamm Belediyesi Uyum Meclisi başkanı Ismail Erkul SPD partisinin tarihinde ilk defa bir Türk kökenli Sosyal Demokrat Partisi Hamm teşkilatının 08.11.2017 ‘de Başkan yardımcısı seçilerek gururumuz olmuştur.

(Hamm – Zum ersten Mal in ihrer Geschichte hat die Hammer SPD mit Ismail Erkul einen Genossen mit türkischem Migrationshintergrund zu einem ihrer stellvertretenden Vorsitzenden gewählt.)

Ismail Erkul geçtiğimiz günlerde yıllarca Yönetici ve Başkanlığını yaptığı Camiide Iftar Yemeği verdi, Iftar programına Avrupa Zonguldaklılar Derneği Yönetim Kurulu başkanı Mehmet Karakulak, Başkan Yardımcıları Yunis Yılmaz Kedi, Mehmet Kuzucu, Genelsekreter Ayhan Gidici, Yazı işleri Sorumlusu Suat Değirmencioğlu Dernek adına katıldılar.

İsmail Erkul İftar sonrası yaptığı açıklamada ( Bugun Baskanligini yapmis oldugum Hamm Pelkum Fatih Camiin de Cemaat olarak verdigimiz Geleneksellesmis Iftar davetimize istirak eden uzaktan yakindan tüm es dost akraba ve arkadaslarima cok tesekkür ederim. Yillardir üyesi oldugum Avrupa Zonguldaklilar Dernegi Baskanim Mehmet Karakulak ‘a ve yönetici Arkadaslarim Mehmet Kuzucu Ayhan Gidici Yunis Yilmaz Kedi ve Suat Degirmencioglu’na cani gönülden tesekkür ederim. Ayrıca Emeği gecen herkese özellikle Dernek baskanim Bahattin Paydar ve yönetim kuruluna degerli hocamiz Mehmet Topuya cok tsk ederim) dedi.

Dürüst ve tarafsızlığıyla beğeni kazanan Erkul Derneğimizin son Genelkurulunun Divan Başkanlığını yaparak Kanun ve nizamlara 100 % uygun olarak yönetmesiyle takdir toplamıştır.

İsmail Erkul kardeşimize başarılarının devamını diliyoruz.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.