22.06.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

HAVALİMANI KİŞİSEL HESAPLARA ALET EDİLEMEZ!!!

HAVALİMANI MESELESİ KİŞİSEL HESAPLARA ALET EDİLEMEZ!!!

 

Batı Karadeniz bölgesinin yurtdışına açılan tek kapısı Zonguldak  Havalimanı halkın desteğiyle açılmıştır,bölgede ve gurbette yaşayanların gayretleriyle dönemin valisi ve siyasilerin liderliğinde aktif hale getirilen Saltukova Havalimanı, konusunda Avrupa Zonguldaklılar Derneği camiası olarak çok hassas olduğumuz bu meselenin geçmişten gelen bugünlere kadar hala sürdürülen kişisel tutum ve tavırları, geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden ateşlenen yersiz ve tutarsızca atışmaların sadece kişisel hırsların neticesinde hesaplaşmaya dönüşmesini şiddetle kınıyoruz.
Avrupa Zonguldaklılar Derneği ‘ne yazılı olarak ulaşan konuya ilişkin mevzu konusunda derneğin açıklama yapma gereği duyulmuştur.
Teyit edilen bilgiler doğrultusunda
6.Dönem başkanı Recep Kahya ile Çaycuma Belediye başkanı Bülent Kantarcı arasında yaşanan tartışmalar iki taraflı mahkemeye taşındığı bilgisine ulaştık.
Bu anlamda açıklama yapmamız gerektiğine inandık lakin başkanımız Mehmet Karakulak ‘ın sağlık durumu gelişmeleri neticesine dolayı gecikme olmuştur. Karşılıklı yapılan suçlamalarda , ancak hukuka taşınan bir konu olduğu için içeriğine bizim Dernek olarak bir yorum yapmamız veya taraf görünmemiz söz konusu değildir. Bülent Kantarcı’nın havalimanı ile ilgili suçlamalarını, Recep Kahya ispat etmesini istemiş ve tartışma bu şekilde başlamış olduğunu görüyoruz, lâkin tasvip etmediğimiz konunun Kamuoyu gözü önünde kırıcı ve üzücü hakaretsel noktalara taşınması ayrıca gelişmesine çok önem verdiğimiz sıkıntıların giderilmesi yönünde işbirliği yapılacağı yere bu tip polemiklerin gündeme getirilmesinin hiç bir mantıksal tarafını göremiyoruz.
Kişileri sevmek zorunda değiliz ama doğduğumuz büyüdüğümüz yerleri sevmeliyizki , halka hizmet veren Kurumlar ve Yöneticileri kamu önünde attıkları her adıma sözleriyle örnek olmaları gerekir.
Taraflarin sürdürdüğü ve devamında karşılıklı hakaretvari kelimelere varan sözlü atışmaların derhal kesilmesini istiyoruz bu gibi bölgeye zarar verici tutumlarda medyanın kesinlikle tarafgir tutumla destek vermemesi gerekir,taraflar arası yapılan suçlamaların atılan,iddiaların delil ve kanıt ile ispatlanırsa özür dileneceği beyan edilmiştir.Hukuk kararını verene kadar bu konuda dernek olarak biz sükunetimizi koruyacağız.
Zonguldak Havalimanı çok önem verdiğimiz konulardan biridir.Havalanı ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve önümüzdeki günlerde gerekli açıklamaları yapacağız.Havalimanı ile ilgili spekulatif haber ve yorumları tasvip etmediğimizi de belirtmek istiyoruz.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.