07.05.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Üyelerimize Ev Ziyaretleri

Avrupa Zonguldaklılar Derneği Yönetim Kurulu olarak,hem kendi işimiz  gücümüzden, ailemize ayırmamız gereken zamanlardan vede yoğun Dernek faaliyetleri koşturmacasından vakit buldukça hasta,yaşlı veya engelli çocukları olan üyelerimizi ziyaret etmeye çalışıyoruz.
Bu ziyaretler yeni oluşturduğumuz ekip sayesinde düzenli olarak devam edecek.
Bu haftaki ziyaretimizi, Recklinghausen‘de ikamet etmekte olan üyelerimiz Hatice ve Naim Postal çiftine gerçekleştirdik.


Naim abimiz daha önceleri geçirmiş olduğu beyin kanaması sonucunda sol kolunu tam olarak kullanamıyor ve çiftin kızları Şengül kardeşimiz ise bebekken geçirdiği ateşli bir hastalık nedeniyle malesef zihinsel ve bedensel engelli kalmış.
Peygamber efendimiz (SAV) ‘ Cennet anaların ayaklarının altındadır’ Hadis-i Şerifi tüm anneler için geçerlimidir bilemeyiz ama, 37 yıldır engelli çocuğuna bakan Hatice annemizin ayağının altında olduğu muhtemel.
Bu ziyaretde öncelikle bizi güzel bir şekilde ağırlayan Hatice ve Naim Postal çiftine teşekkür eder, kendilerine Avrupa Zonguldaklılar Derneği‘nin herzaman yanlarında olduğunu belirtmek isteriz.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.