04.05.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Zonguldak’tan Misafirlerimiz Vardı!!!

Avrupa Zonguldaklılar Derneği‘mizin Zonguldak‘tan misafirleri vardı.

Zonguldak, Castrop-Rauxel ve Trikala  kardeşkent projesi çerçevesinde, buradaki sağlık kuruluşlarıyla değişik projeler hakkında görüşmek için Almanya’da bulunan,  Zonguldak Sağlık Yüksek Okulu Müdürü Dekan Prof. Dr. Sevim Çelik, Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Nurten Taşdemir ve Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Başkanı Doç.Dr. Zuhal Kunduracılar derneğimizi ziyaret etti.
Almanya’ya ilk defa geldiğini söyleyen Prof.Dr. Sevim Celik , “Avrupada Zonguldağımızı en iyi şekilde temsil eden bir dernek olması ve derneğin çok faal olduğunu görmek bizi sevindirdi, kendimizi vatanımızda hissettik” dedi.


Doç.Dr. Zuhal Kunduracılar ise daha öncede Almanya’ya geldiğini ve derneğimizi yakından tanıdığını söyledi. Avrupadan yöremize sağlık turizmini geliştirmek amaçlı projeler üzerinde çalıştıklarını ifade eden Kunduracılar, ‘hastanemiz bünyesinde bulunan Konuk evlerinde , Zonguldak Milli Egemenlik Parkı tesislerinde veya Gökçebey Yöresel Herkime Evinde misafirlerimizin hem sağlık sorunlarını giderip hemde yöremizdeki turistik yerlerimizi ziyaret imkanı sunmak istiyoruz’ diye ifadede bulundu.


Burada dolu dolu 3 günlük bir program geçiren ekip her gün sabahın erken saatlerinden itibaren sağlık alanında çeşitli bir çok mekanı ziyaret etti.Bunların içinde hastaneler, sağlık yüksek okulu, huzurevi , hasta bakım evleri, hemşirelik meslek okulu var.

 

Bu ziyaretlerde misafirlerimize yardımcı olan Olcay ve Kubilay Çorbacı hemşehrilerimizede ayrıca teşekkür ederiz.

Castrop-Rauxel Belediye baskani Rajko Kravanja‘yıda ziyaret eden ekip , perşembe akşamı, Avrupa Zonguldaklılar Derneği‘nin ve SPD Milletvekili Frank Schwabe‘ninde  davetli olduğu Yunan Agora derneğinin yemeğine katıldı

Cuma akşamıda,  derneğimizin misafiri olan konuklarımızla geçirdiğimiz , yönetim kurulu üyelerimizin kendi imkanlarıyla verdiği, dost muhabbeti ve hasbihal şeklinde geçen akşam yemeğinin ardından kendilerine veda ettik.

Cumartesi öğle Zonguldağa uçan saygıdeğer doktorlarımıza işlerinde başarılar diler ve tekrar geldiklerinde , burada kendi evleri olan Avrupa Zonguldaklılar Derneği‘nde görmek ve misafir etmek isteriz.
Zonguldağin Avrupadaki sesi ve temsilcisi
AVRUPA ZONGULDAKLILAR DERNEĞİ

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.