04.05.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Münster Başkonsolos’u STK’lara İftar verdi

30.Haziran  Perşembe  günü  Münster Başkonsolos’u Pınar G. Kayseri‘nin  düzenlemiş olduğu iftarda Avrupa Zonguldaklılar Derneği‘nin yanı sıra, bölgedeki diğer sayılı Sivil Toplum Kuruluşları’da  Ditib Münster Merkez Camii‘nde bir araya geldi.

3 4

Din görevlisi İsmail Gündüz‘ün vermiş olduğu Kuran’ı Kerim tilavetinin ardından, Atatürk Hava Limanı‘ndaki bombalı ve silahlı saldırılarda hayatını kaybedenler için dualar edilip oruçlar açıldı.

6 9

Yemekten sonra sırasıyla:önce Camii Başkanı İbrahim Ateş, Din Hizmetleri Ateşesi Yunus Yüksel konuştu.Bu konuşmaların ardından kürsüye gelen sayın Başkonsolos  Pınar Kayseri , yaptığı konuşmada  birlik ve beraberliğe vurgu yaparak Avrupa’da ihtiyacımız olan ve acil gereksinim duyulan ‘Lobisel Güç oluşturmak’ olduğunu ifade etti.

8

Başkanımız Mehmet Karakulak ile uzun süre, güncel konular üzerine karşılıklı fikir alışverişinde bulunan Başkonsolos ,Berlin Meclisinde oylanan ermeni soykırımı tasarısı’ndan sonra,konuyu alman eğitim ders kitaplarına getirmeleri hususunda dikkatli olunup,böyle bir durum zuhur bulursa ,buna karşı etkili bürokratik mücadele etmemiz gerektiğini dile getirdi.

5 1

7

 

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.