21.12.2023 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

GURBETTE YEŞEREN DEĞERLERİMİZ

GURBETTE YEŞEREN DEĞERLERİMİZ


1971 de Almanya/ Gelsenkirchen de doğup Zonguldak Kdz.Ereğli ilçesinin Düzpelit Köyü kütüğüne kayıtlı 3 Çocuklu bir ailenin ortanca çocuğu olan Şenol ERGÜN Gelsenkirchen de ilkokulu bitirdikten sonra Kdz.Ereğli de Ortaokulu bitirip tekrar Almanya ‘da lise ve Meslek eğitimini yapıp daha sonra bir Şirkette usta olarak çalışırken Kalfalık okulunu bitirdi.
Yeterince tecrübe ve birikim sahibi olduktan sonra 2005 Yılında Müstakil bir firma kurup Enerji- Isıtma ve Sıhhi Tesisat sektöründe ihale usulü Projeleri başarıyla bitirirken Mercedes fabrikasından iş alan sayılı şirketler arasına girdi.

Senol ERGÜN firmayı
2017 Ağustos ayında Gelsenkirchen ‘den Essen kentine taşıyıp gerek İş sahası gerek kapasite olarak Şirketi de büyüterek 20 civarında seçkin eğitilmiş Kalifiye Eleman ile üstün kaliteli bir Şirket haline getirmiştir.
Ayrıca
Yenilenebilinir Enerji sektöründe Türkiye de kurduğu *ENGOTEC ISITMA SOĞUTMA VE DOĞALGAZ SİSTEMLERİ Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ile Semerciler Mah. Atatürk Blv. Çalışkan Apt. No:44/6 Mahallesi Adapazarı / Sakarya da atılıma geçerken Şirket olarak Ş.Ergün bir ayağı Ata vatanı olan Anavatan Türkiye’de yatırımlara sıcak bakanlar arasında olduğunu gösterdi.

5 yıldır Avrupa Zonguldaklılar Derneği üyesi olarak derneğin lobi gücünden Gurur duyduğunu belirten sayın Ergün ,Deneğin Yönetim Kurulu adına yapmış olduğu bu ziyaretten mutluluk duyup memnun kaldığını ifade etti.

Ziyarete katılan Başkan Mehmet Karakulak ve Avrupa Zonguldaklılar Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Suat Degirmencioglu,Yusuf Karail ve Üzeyir Oğuz Şirket yönetimin e ve sayın Şenol Ergün’ e başarılar dileyip Dernek yönetimin e gösterilen ilgi ve alakadan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.