25.06.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Öksüz Ve Yetimlerin Sofrasına Oturduk

Cumhurbaşkanlığı tarafından desteklenen, Şehit Aileleri Çocukları Derneği tarafından düzenlenen ve tüm organizasyonun Engelsiz Yaşam Vakfı tarafından koordine edilen Program çok yoğun bir kalabalık katılımla geçti.

 

 

Avrupa’dan tek Kurum olarak katılan Avrupa Zonguldaklılar Derneği, Yönetim Kurulu adına Başkan Mehmet Karakulak tarafından temsil edildi.

Tüm Şehit Aileleri çocukları yarına düzenlenen Yermekte,Kuran-i kerim ,İlahi ve Ney sesi dinletildi daha sonra Misafirlerin masalarına Bağış Zarfları sunularak tamamen Çocukların eğitimi için kullanılmak üzere Bağış yardımı toplandı.

Geceye Politikadan,Devletin en üst kademesiyle Sanat ve Spor camiasından tanınmış simalar, Cumhurbaşkanlığı Kafilesi ile Dışışleri Bakanı Mevlut Çavuşoğlu,Futbol Antrenör Güvenç Kurtar, Sosyete camiasından Demet Akalın gibi bir çok Sinema oyuncuların yanında TRT Sanatçıları, Edelstaal Group sahibi Turgut Tolunoğulları,Turizm sektöründe KILIÇBAY GROUP sahibi Zeynel Kılıç gibi ülkede tanınmışların bir araya geldiği Yemekte Konuşma yapan Dernek başkanı Meltem Kaya başta Cumhurbaşkanı ile Dış İşleri bakanı Mevlut Çavuşoğlu ve salondakilere hitaben teşekkür konuşmasının ardından Dış işleri bakanı Mevlut Çavuşoğlu kürsüden yaptıgı konuşmada Gecenin önemine vurguda bulunulmuştur.


Şehit Aileleri çocukları yarına düzenlenen gecede Dernek başkanı Meltem Kaya ile Görüşme yapan Yönetim Kurulu başkanı Mehmet Karakulak Avrupa Zonguldaklılar Derneği olarak Gecede Gurbetçileri Temsil ettiklerini ifade ederek davetten dolayı teşekkür etti ve muhakkak ilerleyen aylarda ” iki Dernek arasında güçlü bir işbirliği imkanı olacaktır” ifadesini kullandı.

 

Derneğinizin çalışmaları hakkında Bakan Mevlut Çavuşoğlu ve Şehit Ailesi Derneği başkanı Meltem Kaya ‘ya kısaca bilgi veren, öğlen saatlerinde İstanbul ‘a ulaşan Avrupa Zonguldaklılar Derneği başkanı Mehmet Karakulak tekrar Istanbul’dan Uçağa binerek aynı günde Almanya ya geri dönüş yaptı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.