07.05.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Başkanın Türkiye temasları sürüyor

Başkanımızın Türkiye temasları sürüyor.

Zonguldak‘ta bulunan Dernek başkanımız Mehmet Karakulak Çaycuma Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hayri Kandemir‘i ziyaret etti.

Annesi’nin rahatsızlığı dolayısıyla Zonguldak‘a giden Karakulak, yoğun işleri arasında bazı Oda ve kuruluşlara ziyaretler gerçekleştiriyor.

Yurtdışında yaşayan gurbetçi hemşehrilerimizin önümüzdeki yaz sezonunda Türkiye uçuşları konularında resmi makamlarla da temaslarda bulunan Karakulak, Kandemir‘e yaptığı nezaket ziyaretinde , gündemde her zaman olduğu gibi yine havalanı ele alındı.

Kandemir ile yapılan sohbette THY‘nin Zonguldak Havalimanına uçuşlar yapması konusunda el birliği ile çalışmalar yürütülmesi ile güçbirliğine ihtiyac olduğunu hatırlatarak destek istedi.

Kandemir bu konuda THY’nin Zonguldak hava limanına uşuşlar gerçekleştirmesi konusunda 2003 yılından bu yana uğraş verilmekte olduğunu ifade ederek, ” Hava limanımıza THY uçuşları için çabalarımız hala sürmekte. Yurtdışında bulunan gurbetçilerimiz açısından uçuşlar büyük kolaylıklar sağlayacağı gibi, uygun fiyatlarda uçuşlar gerçekleşir. Bunu hepimiz istiyoruz. Siz oradan, bizler de buradan çalışmaları koordineli olarak sürdürürsek umarım başarıya ulaşırız. İl genelinde birleşik lobi faaliyetler yürütülöeli. Yolcu uçuşları Zonguldak ili ile sınırlı değil, Karabük ve Bartın illerimiz havalimanına çok yakın mesafede ” diye konuştu.

Unser Vereinsvorsitzender Mehmet Karakulak, der sich Aufgrund der Gesundheitsprobleme von seine Mutter in Zonguldak befindet führt auch Besuche in einigen Ämter und Einrichtungen durch .

Karakulak hat in Zonguldak, Çaycuma Händler und Handwerker Kammerpräsident Hayri Kandemir besucht und ihn gebeten das er sich bei seinen Bemühungen, das Turkish Airlines auch ZONGULDAK anfliegt, zu unterstützen.
Kandemir sagte, das die Bemühungen eigentlich seit 2003 da waren, diese Flüge werden unsere in Europa lebende Mitbürger vieles erleichtern und die werden viel billiger fliegen können. Ihr von Europa und wir von hier müssen unsere Lobbyarbeit weiter führen.Es ist nicht begrenzt auf Zonguldak die Städtte Karabük und Bartin sind in der nähe und werden davon auch profitieren.

 

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.