08.04.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Gurbette Nasırlaşan Eller!

TURHAN DEMİRBAŞ,ÖZBEY AYRAN MARKASININ SAHİBİ
30 YIL ÖNCE ALMANYA ‘YA AİLE BİRLEŞİMİ YOLUYLA GELDİ BUGÜN AVRUPA’DA TANINMIŞ BİR MARKA OLUŞTURDU

22 23

Genelmerkezi Duisburg’ ta bulunan Özbey Ayran firması bugün Avrupa’nın birçok ülkelerinde ürününü pazara sunmaktadır.
Özbey Ayran markasıyla faaliyetini sürdüren Şirket Baharat çeşitleri Meşrubat çeşitleri ve toptancılığını yapmaktadır.

21 53deb141-125b-4e9f-b59a-c96b16a55876
Firmanın Genelmüdürü Burak Demirbaş’ın  verdiği bilgilere göre :Türk ve Anadolu kültürünün binlerce yıllık imbiğinden süzülerek gelen değerlerimizi, işimizin temel ilkeleri olarak benimsedik, artan bir tutku ve sorumluluk bilinciyle , sütçülüğün bereketini ülkemizin dört bir yanına yaymak için bitmeyen bir heyecanla çalışıyoruz. Bizce bu gerçek “sütaşkı”dır. Süte duyulan gerçek aşktır.

2184a8c4-b074-41d6-b309-c6cbddc355d4

Pazarlama ve Dağıtım ağını her geçen gün geliştirmeyi kendine hedef edinen firmamız hedefleri doğrultusunda yapmış olduğu çalışmalarla çok daha büyük kitlelere ulaşarak yerel bir marka izleniminden kurtulup ulusal bir marka olma yolunda büyük adımlar atmıştır.
2005’den bu güne doğallığa ve tazeliği işimizin odağına koyarak çalışıyoruz. Tazeliğin, doğal ürünler sunabilmenin en önemli koşullarından biri olduğuna inanıyoruz. Süt ürünlerini, sütün içindeki tüm iyiliği koruyarak sütü seven insanlara ulaştırmayı hedefliyoruz. 15 araçlık ekibimiz her gün, ürünlerimizi üretildikten en geç 12 saat sonra 200 noktaya ulaştırıyor. 8 yıldır, sütçülük mesleğine tutkuyla ve aşkla bağlıyız. Işe başladigimizdan bu yana heyecanımızdan hiçbir şey yitirmeden, sadece sütçülük yaptık. Sütten kazandığımızı, yine süte yatırdık Almanyada süt ürünleri pazarının tartışmasız lideri olduk.
Yaklaşık 4 yıldır Avrupa Zonguldaklılar Derneği nin Anasponsorluğu ve en güçlü destekçisi olan Özbey Ayran. Kültürümüzün ve Maddi manevi olarak tüm değerlerimize sahip çıkılmasında çok büyük fedakarliklar gösteren şirketimize sonsuz teşekkürlerimizi sunar işlerinde bol kazançlar ve başarılar dileriz.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.