04.05.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Valimizin Zonguldak Havalimanı Ziyareti !

Avrupa Zonguldaklılar Derneği Yönetim Kurulu adına Mehmet Karakulak ve İl temsilcimiz Dr.Bünyamin Altundal Havalimanı ve bununla ilgili güncel sorunları görüşmek üzere, pazartesi günü Saat 11 sularında Zonguldak‘ta Vali Erdoğan Bektaş‘ı ziyaret esnasında, valimizi Havalimanında ILS Sistemi Montaj çalışmalarını hakkında Bilgi almak için Havalimanına davet etmeleri üzerine Salı günü Saat 11:30 sularında Valimiz ve ekibi ZonHav tarafından Saltukova havalimanında karşılandı.

Zonguldak Havalimanında incelemelerde bulunmak üzere Çaycuma Saltukova‘ya gelen Vali Erdoğan Bektaş Apron da ,Terminal binasında ve Pist üzerinde beraberinde Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, Avrupa Zonguldaklılar Derneği Yönetim Kurulu adına Mehmet Karakulak, Dr.Bünyamin Altundal,İlçe Jandarma Komutanı Selcuk Özen, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Seyfi Paça eşliğinde ,ZonHav Başkanvekili Recep Kahya,ZonHav işletme müdürü Hasan Özşahin ‘den havalananındaki son durum ve çalışmalar hakkında Bilgi aldılar.


Havalimanı için Vali Erdoğan Bektaş Ankara ‘da Ulaştırma Bakanlığı ve Devlet Hava Meydanları Genelmüdürü Funda Ocak hanım ile görüşme yapmak için bir iki gün içinde Ankara ziyareti yapacağını belirtti.

Bilindiği üzere Türk Hava Yolları  Zonguldak‘a uçmak için bazı eksikliklerin,maniaların giderilmesinde ve İlS cihazın eksikliğine işaret etmişti.
Yıllardır konuyla ilgili olarak sürekli Siyasî pasif tutum ile Bürokrasi tıkanıklığının ezikliğini yaşıyoruz.
ILS sistemi kurulmaya başlandı ve 2 hafta içinde bitecek.Akabinde yapılacak testlerin ve test uçuşların ardından Mart ayının ikinci haftasına kadar bu iş bitmiş olacak.
Konuyu en üst makama taşımaya, Türkiye’de yaşayan bölge halkımız nihayet yurtdışında yaşayan bölge halkımızla birlik ve beraberlik içinde adımlar atmaya karar verdi.
Türk Hava Yolları uçuşlara başlaması için girişimleri hızlandırmak amacıyla yarın Cumhurbaşkanımızın danışmanlarıyla randevulaşıldı, bu konuda 10 tane bölge Milletvekili ile temas kuruldu.
Zonguldak Valimiz Erdoğan Bektaş’ta ayrı kulvardan bu konuda titiz çalişmalar yürütmekte.

Şu an aldığımız istihbaratlar ,SUN Expres şirketinin Germania şirketini tamamen veya kısmen satın alıp Zonguldak uçuşlarına devam edeceği yönünde ve ayrıyeten Pegasus ve Corendon şirketlerininde Zonguldak uçuşlarını gündemlerine aldıkları kulaklara gelen haberler.
Ayrıca vatandaşlarımızın Germania’dan satın almış oldukları biletlerin , eğer SUN Expres Zonguldak uçuşlarına başlar ise ,59 € gibi bir ücret karşılığında geçerli olacağı haberide gelen dedikodular arasında.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.