24.06.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

AVRUPA ZONGULDAKLILAR DERNEĞİNDEN HAYIRLI ZİYARET

Avrupa Zonguldaklılar Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Yılmaz Kuruoğlu ,Suat Değirmencioğlu ve Derneğin Batı Karadeniz Temsilcisi Dr.Bünyamin Altundal, Bülent Ecevit Üniversitesi rektörlük görevine atanan Prof.Dr.Ismail Hakkı Özölçer ve yardımcıları Prof.Dr.Hakan Bakkal ile Prof.Dr. Hakan Kutoğlu‘nu makamlarına ziyaret ederek başarılar dilediler.

Başta Üniversiteye bağlı Araştırma Hastanesi Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp fakültesinde tedavi gören gurbetcilerimizin karşılaştıkları sorunlar ele alınarak işbirliği konusunda fikirbirligine varılması,Üniversitenin Avrupa ile gurbetcilerimizi kapsayan Akademik çalışmaları hususlarında dernegimizin desteğini ve gerekli konularda birlikte çalışmaya her zaman olduğu gibi devam edeceği vurgulandı.

Batı Karadeniz ile Avrupa arası Avrupa Zonguldaklılar Derneği ‘nin ihtiyaç duyulan çalışmalarda bir köprü görevi yürüttüğü Üniversitemizin talepleri doğrultusunda birliktelik devam edecektir görüşü savunulmuştur.

Ziyarette Avrupa Zonguldaklılar Derneği tarafından,
Rektör Prof.Dr.İsmail Hakkı Özölçer ile Rektör yardımcıları Prof.Dr. Hakan Bakkal ve Prof.Dr.Hakan Kutoğlu’na görevlerinde başarılar dilenmiştir.

Avrupa Zonguldaklılar Derneği

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.