23.06.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Avrupa Zonguldaklılar Derneği, Toplumsal Katkılarıyla Ödüllendirildi…

Avrupa Zonguldaklılar Derneği, elde ettiği başarılarla hak ettiği bir ödüle layık görüldü.

17 Aralık 2023 Avrupa Türk Medya Zirvesi Neukirchen-Vluyn Almanya’da gerçekleştirilen törende Avrupa Zonguldaklılar Derneği, elde ettiği başarılarla hak ettiği bir ödüle layık görüldü. Dernek adına ödülü alanlar, başta üyeler olmak üzere destek veren iş insanlarına teşekkür etti.

Çalışmaların Temeli: Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Desteği

Kazanılan ödül, belki bazı kesimler için sıradan gibi görünebilir; ancak bu başarıyı hak etme sebebimizi anlamak adına VTR özet görüntüsünü izleyenler, derneğin yıllardır düzenlediği düzenli çalışmalara şahit olmalıdır. Dernek, uzun yıllardır eğitime destek vererek, her yıl muhtaç çocuklu ailelere elinden geldiğince yardım elini uzatmaktadır.

Toplumsal Sorumluluk Projeleri ile Öne Çıkıyor

Avrupa Zonguldaklılar Derneği’nin bu ödüle layık görülmesinin temelinde, topluma yönelik sürdürdüğü sosyal sorumluluk projeleri ve eğitim destekleri yatmaktadır. Dernek, sadece bir ödül kazanmakla kalmayıp, aynı zamanda uzun vadeli toplumsal katkılarını da belgelemiş oldu.

Katkıda Bulunan Herkese Teşekkürler

Derneğin başta üyeleri olmak üzere destek veren tüm iş insanlarına teşekkür etti. Bu başarıda emeği geçen herkesin, sıradan gibi görünen bir ödülün arkasındaki büyük anlamı anlaması gerektiğini vurguladılar. Dernek, bundan sonra da toplumsal katkılarına ve eğitim desteklerine ara vermeden devam edeceğini belirtti.

Kaynak: https://www.imzagazetesi.com/avrupa-zonguldaklilar-dernegi-toplumsal-katkilariyla-odullendirildi

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.