04.05.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

GURBETTE ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMADIK UNUTMAYACAĞIZ!

Bir ayağı atalarının doğup geldiği vatanında olan biz Avrupalı Türklerin,her iki kıtaya beslediği sadakatı ve bağlılığı asla tartışılamaz.

Gerek Maden ocaklarında hayatlarını kaybeden gerek vatanı görev esnasında Şehit düşen nize insanımızı rahmet,dua ve minnetle andık.

Almanya’nın Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti-Essen Katernberg DİTİB Fatih Camii’nde Avrupa’da Faaliyet gösteren Karaelmas Bölge Dernekleri tarafindan ortaklaşa düzenlenen organizasyonda Amasra Maden ocağında meydana gelen Grizu patlaması sonucu kaybettigimiz 42 madencimize ve şimdiye kadar gelmiş geçmiş tüm şehitlerimizin ruhlarına dualar okundu mağfiret dilendi.

Mevlid’i Şerif ve Kur’an Programı organizasyonuna T.C. Essen Başkonsolosluğu Din Hizmetleri Ateşeligi evsahipliği yaparken,programın Dini Bölümü Ateşe Vekili Yusuf İncegeliş planladı.

Bölge halkımızın,Sivil Toplum kuruluşlarının,Kanaat önderlerinin,üyelerimizin geniş bir katılımıyla gerçekleşen programa T.C.Essen Başkonsolosu Sayın Sezai Tolga Şimşir,T.C.Düsseldorf Başkonsolosluğu adına Muavin Konsolos Zeynel Abidin, T.C.Münster Başkonsolosluğu adına Muavin Konsolos Fatih Ekinci iştirak etti.

Bu vesileyle ebediyete intikal etmiş tüm merhumların ruhları şad olsun,şehitlerimizi rahmet,saygı ve minnetle anıyoruz.

Organizasyonda emeği bulunan herkese,katkıda bulunan Derneklere,başta destek veren T.C. Essen, Münster ve Düsseldorf Başkonsoloslukları,Fatih Camii Yönetimi ve Kadın Kollarına,uzaktan yakından iştirak eden herkese ayrı ayrı teşekkür ediyor şükranlarımızı sunuyoruz.

Avrupa Zonguldaklılar Derneği

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.