04.05.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

TOPLUMSAL VE KURUMSAL GÜÇLENMEYE DEVAM !

Ben olarak değil BİZ OLARAK…

Sorun çıkaran değil SORUN ÇÖZEN …

Laf üreten değil İCRAAT üreten Lobisi güçlü bir Dernek oluyoruz…Göğüslendiğimiz sorunların peşini çözülmeden bırakmadık,böyledir bizim dernekçilik anlayışımız,gerektiğinde gerektiğinde kavgasını mücadelesini verdik.

Makam,Mevki,Koltuk ve Meclis için değil bize güvenen ÜYELERİMİZ İÇİN buradayız.

Başlattığımız LOBİSEL ÇALIŞMALAR kapsamında bölgemizdeki kurumlar ile aramızda işbirliğinin güçlenmesi çalışmalarımız aralıksız sürüyor.

Öncelikli üyelerimizin sorunlarını çözmek için başlatılan düzenli Program gereği,başta T.C. Başkonsolosluklarımız,Gençlik daireleri,Hastaneler,İş ve İşçi bulma kurumları,Belediye ve İdari kurumlar,Emniyet ve Asayiş teşkilâtları,Uyum daireleri ve Milli eğitim müdürlükleri ve İstihdam sağlayıcı iş yerleri ile bir dizi ciddi görüşmeler yapıyoruz.

Lobi çalışmaların ne kadar verimli ve faydalı olduğunu, Resmi daireler ile görüşerek ve siyasetçilerimizin destekleriyle çözüme kavuşturulan sıkınlarda bir çok üyemiz yaşanan örnekleri ile biliyorlardır.

Gerek derneğimizin bünyesinde gerek diğer STK lar ile GÜÇLÜ BİR OLUŞUM içinde birlik beraberliğimizin kuvvetlenmesiyle bir çok sorunların çözüleceğine inanıyoruz.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.