23.12.2023 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Kardeş Ziyareti

Geçtiğimiz pazar günü Recklinghausen DİTİB Merkez Camii’de, Avrupa Zonguldaklılar Derneği‘ni temsilen Yusuf Karail,Suat Değirmencioğlu,Salim Kadamlı ve Ali Sarı‘nında misafir olarak katıldığı, olağan genel kurulunu yapan Avrupa Devrekliler Derneği, yeni seçilen Ufuk Saraç başkanlığında ve yönetim kurulundan oluşan heyet Avrupa Zonguldaklılar Derneği‘ni ziyaret etti.

Ziyarette bölgedeki gelişmeler ve kongre sürecinde olan Avrupa Zonguldaklılar Derneği’nde yeniden başkanlık adaylığıını açıklayan Mehmet Karakulak ve diğer adaylara başarılar dilediler. Ayrıca rahatsızlığı sonucu bir operasyon geçiren Dernek Başkanı Mehmet Karakulak’a dernek yönetimi geçmiş olsun dileğinde bulundular.

Avrupa Devrekliler Derneği Yönetim Kurulundan ziyaret dolayısıyla yapılan açıklamada, “Derneğimizin yeni yönetim kurulu ile bugün akşam Avrupa Zonguldaklılar Derneğine nezaket ziyaretinde bulunduk, bizleri dostane bir şekilde ağırladıkları için ve derneğimizin kongresinde bizleri yalnız bırakmadıkları için kendilerine teşekkürlerimizi sunduk. Bilgi alışverişinde bulunup bölgemizdeki bazı gelişmeler hakkında bilgi sahibi olduk. Birlik beraberlik ve ortak paydamızın bölgemiz olduğunu bir kez daha konuşma fırsatı bulduk. Buradaki birlik beraberliğin önemini bir kez daha perçinlemiş olduk. Ayrıca yeni ameliyat olan Mehmet Karakulak başkana geçmiş olsun dileklerinizi sunduk. Yeni Kongre döneminde giren Avrupa Zonguldaklılar Derneği başkan adaylarına başarılar diliyoruz. Her zaman kazanan bölgemiz ve bölge insanımız olsun” denildi.


İlk resmi faaliyet olarak Avrupa Zonguldaklılar Derneği‘mizi ziyaret eden Avrupa Devrekliler Derneği Yönetim Kurulu üyelerini kutluyor, ileride inşaallah beraberce elele güzel çalışmalar yapmayı diliyoruz.


Birlikten güç doğar!!

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.