04.05.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Likman Yapı’da Üyelerimiz Arasına Girdi

Likman Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi ve sahipleri olan Özkan Likoğlu ve Kerem Mantarlı ,  Avrupa Zonguldaklılar Derneği üyesi olarak derneğe maddi manevi desteklerini sürdürüyorlar .
İki şirketin birleşerek kurdukları Likman Inşaat Yapı Şirketi devasa projelere imza atmaktadır.


Likman Yapı Ltd. Şti. 2014 yılı Ocak ayında Batı Karadeniz Bölgesi İnşaat sektörünün iki önemli Müteahhitlik Firması olan Öz-bal İnşaat Ltd. Şti. ve Kamil Mantarlı İnşaat Ltd.Şti.’nin tecrübe ve güçlerini birleştirmeleri sonucu Özkan LİKOĞLU ve Kerem MANTARLI tarafından kurulmuştur.
Avrupa Zonguldaklılar Derneği üyesi olan Likman Yapı A.Ş. Zonguldak Kozlu Güney mahallesi’nde şirketin kendi mülkü olan 12 bin 135 metrekarelik arsa üzerinde inşaatına devam edilen 4 blokta 422 konutlu Likman Kuleli Evleri Projesi’ni devasa şekilde Denize karşı Deniz manzaralı yapımı hızlı şekilde sürdürülüyor.


Bu Proje F27b.06a.1b pafta, 32 ada, 169 parselde inşaatına başlanmıştır.
Firma yetkilileri Zonguldak’ın ekonomik ve sosyal yapılarda gelişim gösteren ve yerleşim merkezi olan Kozlu’da yapımı planlanan Likman Kuleli Toplu Konut Projesi’nin bulunduğu yer ana yollar yakınında, ulaşım açısından son derece elverişli bir nokta olarak göze çarptığını ifade etmişlerdir .
Yine Şirket yetkilileri, Proje alanı etrafında benzer yapılaşmaların da yer alması sebepleri ile proje sahasının seçimi konut yerleşimi açısından doğru olduğu nitelendiriliyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.