04.05.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

AVRUPA ZONGULDAKLILAR DERNEĞİNDEN VALİ MUSTAFA TUTULMAZ’A ZİYARET

Avrupa Zonguldaklılar Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Yılmaz Kuruoğlu ,Suat Değirmencioğlu ve Derneğin Batı Karadeniz Temsilcisi Dr.Bünyamin Altundal eşliğinde Zonguldak valimiz sayın  Mustafa Tutulmaz ziyaret edilerek Havalimanı Terminal Binası sorunu ile diğer bazı sorunlar dile getirilmiştir.

Bilhassa yaz aylarında Terminal binasiyla ilgili vatandaşlarımızın çektiği sıkıntıların ele alındı görüşmede , Valilik,Havalimanı Yonetimi ve Avrupa Zonguldaklılar Derneği , bir Sivil toplum kuruluşu olarak gerekli girişimlerin sürdürüleceği yönünde görüş alışverişinde bulunuldu.

Valimizle ziyarette konuşulan önemli konular arsında , Üniversiteye bağlı Araştırma Hastanesi olan Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp fakültesinde ve Devlet Hastanelerinde tedavi gören gurbetçilerimizin karşılaştıkları sorunlar ele alındı.

 

Batı Karadeniz ile Avrupa arası Avrupa Zonguldaklılar Derneği ‘nin ihtiyaç duyulan çalışmalarda bir köprü görevi yürüttüğü ilimizin kurumları bizlerden talepleri doğrultusunda birlikte çalışmalarımız 25 yıldır aynı şekilde olduğu gibi devam edecektir görüşü savunulmuştur.

Ziyarette Zonguldak valisi Sayın Mustafa Tutulmaz‘a çalışmalarında başarılar diliyoruz

Avrupa Zonguldaklılar Derneği

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.