08.04.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

ALMANYA ‘DAN MİSAFİRLERİMİZ CAN DİYALİZDE

Haessling ve Engin aileleri Almanya/Gelsenkirchen den kalkıp tatillerini Zonguldak/ Çaycuma- Filyos‘ ta geçirmek üzere Türkiye‘ye geldiler.
Engin ailesi Diyaliz hastası olan yakınlarının tedavisi için aynı zaman 2017 yılından bu yana Avrupa Zonguldak Derneği Zonguldak Bölge temsilciliği görevi verilen Dr.B.Altundal ‘a ve yöneticiligini yaptığı Can Diyaliz Merkezi‘ne uğrayıp tedavi ve seans bilgileri aldılar.


Engin ailesinin damadı Michael Haessling konuşmasında ” 3000 Km uzaklıktan gelip hastamızın Can Diyaliz ‘de çok modern hijyenik şartlar altında tedavi görebilmesine sevindik, aynı dilden muhatap bulup ve 2 ülkede etkin olan Avrupa Zonguldaklılar Derneği‘ni yakından tanıdıklarını ifade edip Dernek Yönetimi ve Can Diyaliz Çalışanları tarafindan gösterilen ilgi ve alakadan memnun olduklarını, kafalarındaki soru işaretleri tamamen gittiğini ve Dernek yöneticilerinin bizlere bu süreçte sıkıntı ve sorun yaşamamaları adına destek vererek sahip çıkmaları bizleri mutlu kılmıştır” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Karakulak ve Derneğin Türkiye ‘de yetkili sorumluları tarafından bizzat ilgilenilen bazı Engel ve sıkıntılarda hızlıca ortadan kaldırılmıştır.


Mehmet Karakulak konuşmasında ” Avrupa Zonguldaklılar Derneği olarak başta üyelerimizin sıkıntılarının giderilmesi konularında ve Diyaliz hastası olan kardeşlerimize rahatlıkla Türkiyenin neredeyse tüm bölgelerinde Tatil esnasında Diyaliz hizmeti alabilecekleri,elimizden geldiğince bu konuda üyelerimize ve bize başvuranlara yardımcı oluruz” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.