04.05.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Merhaba Ben Fikri Erdem

Sevgili Gurbetçi Dostlarım.

Ben  Fikri Erdem.

1960 Ankara doğumluyum. Çocukluğum ve gençlik yıllarım Ankara’nın Altındağ İlçesi, Yenidoğan Mahallesinde geçti. Askerlik görevimi icra ettikten sonra ailemin işi nedeniyle geldiğimiz Devrek’ten bir daha dönmek nasip olmadı. 34  yıldan bu yana Devrek’te ikamet ediyorum. Artık bir Devrekli oldum. ilçede Erdemler olarak tanınan bir aileyiz.  20 yıldan bu yana gazetecilik mesleğini yürütmekteyim. 1994  yılında İhlas Haber Ajansı(İHA) da  başlamış olduğunum meslek hayatıma halen bu ajansta Devrek temsilcisi olarak devam etmekteyim.

Bundan iki yıl evvel tanıdığım Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Genel  Başkanı Mehmet Karakulak ile başlayan dostluğum neticesinde  bugün derneğin Devrek Temsilcisi olmanın gururunu yaşamaktayım.  2014 yılında düzenlenen dayanışma  gecesine  Türkiye’den davet edilen bir gazeteci olarak derneğin çok değerli  yönetim kurulu üyelerini ve Avrupa’da  yaşayan siz gurbetçi dostlarımı yakından tanıma fırsatı yakaladım.

İyi ki o geceye katılmışım ve iyi ki sizin gibi  güzel insanları tanımışım. Bundan sonra sizleri bölgemizdeki olumlu olumsuz gelişmeleri derneğin sayfasında yazarak bilgilendirmeyi hedefliyorum.  Beni bu dernek ile tanıştıran başta Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği  Genel Başkanı Mehmet Karakulak olmak üzere derneğin yönetiminde görev alan tüm can dostlarıma ve siz değerli gurbetçi dostlarıma selam ve sevgilerimi sunuyor, bir başka yazıda buluşmak üzere şimdilik  sizleri Allah’a emanet ediyorum.

Devrek İlçemizden,

Sevgi ve Selamlarımla

Fikri Erdem

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.