25.06.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Mehmet Karakulak 3. Kez Başkan

Avrupa Zonguldaklılar Derneği’nin 11. Olağan kongresi Almanya’nın Gelsenkirchen kentindeki Berufskolleg Königstr. okulunun tiyatro salonunda gerçekleştirildi.

Yaklaşık 400 kişilik olan salona Genel Kurul başlangıcında 187  oy hakkına sahip üye ve yaklaşık 50 civarı misafir vardı. İlerleyen dakikalarda seçme hakkı bulunan 20 üyenin daha salona iştirak etmesiyle 207 üye oy kullanmış oldu.

Misafirlerin arasında bulunan Sosyal Demokratlar Partisi’nden NRW Eyalet Milletvekili Heike Gebhard kısa bir konuşma yaptı.Derneği yakından tanıdığını ve faaliyetleri beğendiğini söyleyen Gebhard, ayrıca Almanya’da 5 yıldan fazla ikamet etmekte olan yabancılar için oy hakkı talep ettiklerinide açıkladı.


Divan Kurulu’nun seçiminden sonra ,   İsmail Erkul , Hilmi Yanık , Hayrullah Karagüğüm ve Sadettin Kuloğlu‘ndan oluşan  Divan Kurulu, salonda bulunan üyelerin listesini incelemek için Genel Kurul’a biraz ara verdi.
Verilen arada Avrupa Zonguldaklılar Derneği’nin kurduğu “Saz Gitar ve Müzik” grubundan Sema Şeker  ve Can Ali Arslanoğlu misafirlere güzel bir müzik rezitali sundu.

 

Muhasebe  raporu okunmasının ardından , mevcut   Denetleme Kurulu  üyeleri  Hikmet Ulupınar ve Şenol Ergün‘ünde okunan raporu inceledikleri ve herhangi bir yanlışa rastlamadıklarının açıklamasından sonra   10.Dönem Yönetimi  oy birliğiyle ibra oldu.

Ardından yapılan seçimde , mevcut Başkan Mehmet Karakulak güven tazeledi.

Tek adayla gidilen seçimlerde Mehmet Karakulak üye çoğunluğunun güvenini tekrar alarak, 3. kez başkanlığa seçildi. Seçim sonrası kürsüde bir konuşma yapan Karakulak, seçime katılan ve kendisine güvenen üyelere teşekkür ederek; “ Güveninize layık olmaya çalışacağız’, dedi.

Karakulak; “ Derneğimizin bugün burada gerçekleştirdiğimiz 11. Genel Kurulu’nda beni seçtiğiniz için salondaki tüm üyelerime teşekkür ederim. 9. ve 10. dönem dernek başkanı olarak şimdiye kadar olduğu gibi, 11. dönemde de yönetimimle beraber tüm gücümüzle çalışmayı görev edindik. Güveninize layık olmaya çalışacağız. Dernek politikası olarak sadece Zonguldaklıların değil, bölgemizin ve çevremizdeki diğer şehirlerden olan gurbetçi vatandaşlarımızı da kucaklıyor ve dertlerine deva olmaya çalışıyoruz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir. Avrupa Zonguldaklılar Derneği’ni izlemeye devam edin.”, şeklinde konuştu.

Akabinde yapılan seçimlerde

Denetleme Kurulu:
Kemal Durdu
Selahattin Boz
Satılmış Kuzucu

Disiplin Kurulu:
Yusuf Karail
Hilmi Atar
Aslan Dereli

olarak belirlendi .

Son olarak tüzükte öngörülen madde değişiklikleride üyeler tarafından onaylandı.

 


Genel Kurulda, seçimlerin ardından , Avrupa Zonguldaklılar Derneği‘nde 8 yıldır yönetimde hizmet etmiş olan, 2.Başkan Yusuf KARAİL veda ederken duygusal sahnelerde yaşandı,Başkan KARAKULAK‘la vedalaşırken gözyaşlarına hakim olamayan KARAİL,  4 Dönemdir haylice yorulduğunu ve artık dinlenme vakti olduğunu söylerken 3 yıl sonra tekrar yönetime gelebileceğini ima etti.


Yolun açık olsun güzel gönüllü insan!!!

 

Yeni Yönetim Kadro Listesi şu şekilde oluştu:

Mehmet Karakulak
Mehmet Kuzucu
Ali Sarı
Ayhan Gidici
Mustafa Telli
Harun Kürşat Sezgün
Hüseyin Erdoğan
Sedat Kutucu
Oktay Akkaya
Osman Kapusuz
Osman Nursel Karadere
Özcan Araçlı
Türkan Çördük
Hülya Özcan
Sezai Eliçora
Suat Değirmencioğlu
Yunis Yılmaz Kedi
Yılmaz Kuruoğlu
Hasan Aydın
Ömer Civelek
Salim Kadamlı
Satılmış Görevli

Turhan Karaoğlan
Kadir Yalçın

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.