24.06.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Genel Kurul’a doğru…

Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği 26 Mart’ta Genel Kurul Toplantısı yapacak.

İki yıl bir aradan sonra derneğimiz, Genel Kurul  ile yeni başkanını belirlemek üzere seçime gidiliyor. 26 Mart 2017 günü Gelsenkirchen Berufkolleg Königstr 1 adresinde saat 13:30’da, dernek üyelerinin  katılımı ile gerçekleşecek  genel kurul toplantısında yeni yönetim belirlenecek.

Hummalı bir çalışma ile Mart sonunda yapılacak seçimde iki aday birbiriyle yarışacak.

İki dönem üst üstte dernek başkanlığı yapan Mehmet Karakulak’a rakip, dernek üyelerinden işadamı Kenan Albayoğlu adaylığını açıkladı. ilk belirlemelere göre bu isim başkanlık için yarışacak.

Dört yıl gibi bir süredir dernek başkanlığını sürdürmekte olan Karakulak, son günlerde yaklaşan genel kurul dolayısı ile hazırlıkların sürdüğünü belirterek, ” Şimdiye kadar verimli çalışmalar yaptık. Derneğimizin Alman kamuoyunda ve Alman kamu kurumlarında tanınmasında çok çabalar saffettik. Almanya ve Avrupa genelinde çok sayıda çeşitli kentlerde yerleşik hemşehrilerimiz bulunmakta. Tabi hepsine birebir ulaşmak zor ama onlar merkezi Gelsenkirchen şehrinde bir derneklerinin olduğunun  farkındalar. Ruhr Bölgesi’nde yaşayan pek çok hemşehrilerimiz ve işadamlarımız ile yakından istişarelerimiz bulunmakta. Kenan Albayoğlu kardeşimiz de bir işadamı ve aynı zamanda dernek üyemiz. Kendisi de gelecek genel kurulda yapacağımız seçim için adaylığını açıkladı.  Bu da onun derneğimize sahip çıkmasıdır. İnşallah önümüzdeki dönem daha çok işler başaracağımıza inanıyorum. Kendisini yakından tanıdığım bir üyemizdir ve maddi katkıları bulunmuş arkadaşımız.” diye açıklamada bulundu.

Seçime doğru dernek yöneticileri iştişare toplantısından

Albayoğlu ise ” Bu dernek hepimizin. Tüm Zonguldaklı hemşehrilerimizi bir çatı altında birleştiren, bütünleştiren ortak evimiz olarak görüyorum. Derneğe uzun yıllar üyeliğim var. Ben de birşeyler olsun,daha iyisi olsun, bize de en iyisi yakışır düşüncesi ile adaylığımı açıkladım. Şimdiye kadar işlerimi takip etmekten faydalı olamıyordum, iş takiplerini yapan iki oğlum üzerimden yükü aldı, ben de rahatlamış oldum.Sosyal faaliyetlerde derneğimize katkılar sunabilmek amacı ile aday oldum. Elimden geleni yapmaya çalışacağım. Sayın Karakulak kardeşim beni, ben onu tanırım. Aday olmam aramızdaki dostluğu , arkadaşlığı zedelemez. Ortak yanımız, ortak evimiz içindir. Dernek hepimizin. Başta Almanya ve diğer Avrupa ülkelerinde yaşayan hemşehrilerimizi bir çatı altında buluşturmak da bize yakışır.” diye fikirlerini açıkladı.

İşadamı Kenan Albayoğlu

Dernek Başkanı Mehmet Karakulak

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.