07.05.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Engelli Kardeşimize Arabasını Teslim Ettik

 

Avrupa Zonguldaklılar Derneği‘ne  8 ay önce başvuran bir ailenin engelli ferdi olan , Nihat Gönüllü kardeşimize yıllardır hayal ettiği akülü araba teslim edildi.

Zonguldak ilimizin bir çok yolu Caddesi coğrafi yönden de ulaşıma zorluk yaşatan bir bölge olduğu için ve bunu burada dile getirdiğimizde de bize kızan olmaz sanırım. ..

Avrupa’da yaşayan bir gurbetçi kitlesinin temsilcisi olarak Avrupa Zonguldaklılar Derneği aracılığıyla 20 yıldır Karaelmas bölgesine insani yardımların yanında ihtiyaç sahibi olan öğrencilerimize de desteklerimiz devam ettiğini Zonguldak medyası bilmektedir…
Belki bir çok insanımızın bilmediği nice güzel işlere vesile olan bu dernek, aslında asıl yapması gereken işlerin dışında da faaliyetlerini genişletmektedir.

Örneğin şehit ailelerimizin yararına yaptırılan Şehit Aileleri Binası inşaatına temelinden bitimine kadar maddi manevi katkılarımız hatta yapılmasına vesile olduğumuz bu hayrat gibi nice pek reklama dönüştürmeden yaptığımız işleri bilen bilir…Kısacası bölgemize insanımıza toprağımıza ne kadar biz de değer verip sahiplendiğimizin bir kanıtı değilmi?

Ortalama yıllık 120 civarında engelli sandalye nice akülü araç tedarikinke derneğimiz öncülüğünde verilen burs desteği 20 nin  üzerinde yüksek eğitim gören öğrenciye sağladığımız katkıları burada övünç ve gururla dile getirmek istiyoruz .
Ama….

Bize niye sahip çıkmılıyor ?
Bu konuda sessizliğimizi önümüzdeki günlerde cevreyi ciddi sekilde rahatsız edecek derecede bozacağız .

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.