02.10.2023 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Devletimize Konsolosluk Aracılığıyla Geçmiş Olsun Dileklerimizi İlettik

Essen Başkonsolosluğumuza 9. ve 10. Dönem 3. Ziyaretimizi gerçekleştirdik. Ziyaretimizin 1. amacı biz Avrupada yaşayan Türkler olarak herzaman Devletimizin birlik ve beraberliği için yanında olduğumuzu ve 15 Temmuz akşamı vuku bulan başarısız darbe girişiminden dolayı geçmiş olsun dileklerimizi sayın Başkonsolosumuza ilettik.
2. Amacımızda bölgede yaşayan Türk vatandaşlarının sıkıntıları hakkında olmustur.12
Ziyaretimiz esnasında, yaşanan sıkıntıların giderilmesinde alternatif çözümler ve nasıl birlikte işbirliği yapılabilinir , sivil toplum kuruluşları ile birlikte ses getirecek daha etkin organizasyonların masaya yatırıldığı ve el ele çalışma imkanlarının ele alınması söz konusu olmuştur
Avrupa Zonguldaklılar Derneği gibi büyük hemşehri dernekleri ve diğer Sivil Toplum Kuruluşlarına çok büyük ve ağır görevler düştüğü konusunda hemfikir olduğumuz tespit edilmiştir. 11
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gibi toplumun önemsediği önemli günleri büyük çapta Organizasyonlar yapılması , eksik ve sıkıntılarımız konusunda Türkiye Cumhuriyeti’nden nasıl yardım talep edebileceğimiz gibi konularda ele alınmıştır.
Bu toplantıya Derneğimizi temsilen başkanımız Mehmet Karakulak ve Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Kuzucu, Sedat Kutucu ve Kadir Yalçın katılmışlardır.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.