04.05.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Eğitime katkı Gecesi..

Merkezi Almanya’nın Gelsenkirchen kentindeki Avrupa Zonguldaklılar Derneği eğitime katkı amaçlı Bayanlar Matinesi  düzenledi.

Dernek Başkanı Mehmet Karakulak düzenlenen geceden elde edilen gelirin, masraflar  çıktıktan sonra geri kalan kısmını eğitime ayırdıklarını belirtti. Herten kentindeki Klas Düğün Salonu’nda yapılan geceye, ülkenin uzak noktalarında yaşayanların katılımı dikkat çekti.

Gecenin açılış konuşmasını Başkan yardımcısı Türkan Çördük ile Kadın Kolları başkanı Hülya Özcan yan yana yaptı. Çördük konuşmasında, kısa zamanda organize edilen Bayanlar Matinesi’ne katılan bayanlara hitaben, gösterdikleri ilgiden memnuniyetini dile getirerek, ” kısa sürede gerçekleşen bu etkinliğimiz gelecek gecelerimizde daha yoğun yaşanacağına inanıyorum. Bu akşam şunun farkına vardık, çok uzaklardan gelen hemşehrilerimiz aramızda. Hepimiz için güzel eğlenceli bir gece olsun” dedi.

Kadın Kolları Başkanı Hülya Özcan da konuşmasında, yoğun katılımdan memnuniyetini dile getirerek; ” geceye katılanlara teşekkür ederek, geceden elde edilen gelirin eğitime katkı amaçlı organize edildiğini belirterek, ” derneğimiz yıllardır Üniversitelerde eğitim gören genç kuşaklara elinden geldiği kadar katkı sağlamaya çalışıyor. Genç kuşaklara yaptığımız katkılar, bizler için temel taşıdır. Destek ve katkılarınız ile daha çok güçlenebiliriz. Sizlerden desteklerinizi esirgememeniz konusunda ricada bulunuyoruz” diye ifade etti. Özcan, bir çok bayanın Bayanlar Matinesini tekrarlanmasını talep etmeleri üzerine 6 ayda bir yapmayı ve  faaliyetler arasında ön planda tutacaklarını belirtti.

Kadın Kollarımız başarılı

Dernek Başkanı Mehmet Karakulak kadınların daha hızlı ve çabuk hızlı hareket ettiklerine değinerek; ” Kadınlar Kollarımız yaptıkları faaliyetlerde hızlı  ve çabuk. Kadın Kollarımızı tebrik ediyorum. Bu organizasyonda yönetim kurulumuza desteğini esirgemeyen, ücret talep etmeyen  Klas Düğün Salonu Sahibi Ergün Kalaycı’ya ve Sponsorlarımıza, tüm hemşehrilerimize ve gecemizi renklendiren, coşturan sanatçılarımıza ayrım yapmadan teşekkürlerimi bildiriyorum”

Sponsor firmalar tarafından toplam, 4 bin 500 Euro hediye çeki dağıtıldığı geceye Türkiye’den ses sanatçısı Sevgi Petek katıldı. DJ Ayşe ve Oryantal Yağmur’un sahne aldığı coşkulu gecede bayanlar gönülleri dolusu eğlendiler.

Dernek Başkan Yardımcısı Türkan Çördük (ortada) Kadınlar Kolu Başkanı Hülya Özcan (Solda) sahnede açılış konuşması yaparken

 

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.