07.05.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Geceye Zonguldak Damgayı Vurdu

*DERNEK OLARAK ORADAYDIK  , GECEYE ZONGULDAK DAMGAYI VURDU*

Geçtiğimiz günlerde Atlas Global Hava Yolları Ruhr bölgesinde ve çevresinde faaliyet gösteren Acentalara ve Kanaât önderlerine İftar yemeği verdi.
Organizasyon Düsseldorf yakınlarında Willich te büyük bir Türk Sosyal tesislerinde yapıldı Katılım 200 kişi civarında idi.
Genellikle gelecek dönem Uçuş Planlaması ve yeni Uçuş Rotası olan Zonguldak konuşuldu.


ZONGULDAK ‘A UÇAN HER ŞİRKETE DESTEK VERECEĞİZ

Atlas Global’e ve Eurostar’a Karaelmas diyarı adına teşekkür edildi ve Süreklilik ile Cenaze Nakli konusunda son gelinen aşama konuşuldu.

Karaelmas Diyarı’nın Tanımı olan Zonguldak’ın meşhur ‘Madenci Anıtı Avrupa Zonguldaklılar Derneği Başkanı Mehmet Karakulak ve Başkan Yardımcısı Yusuf Karail tarafından Atlas ve Eurostar ‘a hediye edildi.
15 Haziran ‘da biz de ilk uçuşta Atlas Global Hava Yolları ile Zonguldak ‘ta olacağız.

FEDAKARLIK YAPIYORUZ EMEK VERİYORUZ

Daha sonra NRW GÜNDEM Gazetesi muhabiri Tarık Başören‘e verdiği röportajındaki açıklamasında Başkan Mehmet Karakulak şunları söyledi: “Biz gurbetçiler olarak Zonguldak Havalimanına çok alıştık ve sahipleniyoruz zaman zaman Bilet fiyatları yüksekliğine rağmen fedakarlıklar yapılarak bugünlere gelindi. Yaklaşık 20 Yıllık mücadelemiz ve emeğimiz unutmamalı “ifadesinde bulunurken Başkan Karakulak konuşmasının devamında ” 15 Haziran ‘da biz de ilk uçuşta Atlas Global Hava Yolları ile Zonguldak ‘ta olacağız önceki şirketin iflasını açıklamasından sonra insanımız tedirgin, Bilet fiyatları konusunda daha makul ekonomik seviyelere inmesini talep ederek , iflas eden Germania mağdurları icin Karaelmas Dernekleri Platformu olarak çok yoğun çalışmalar yürüttük mağdurların haklarını Platform takip ediyor Platform un öncüsü Muhammet Balaban çok girişken ve tecrübeli bir idarecidir.Havalimanı Uçuş trafiği için de 12 Mayıs’ta sevindirici noktaya gelindi,bu akşamki buluşmayı ve yapılan açıklamaları çok olumlu buluyorum.

CENAZELERİMİZ ZONGULDAK ‘A UÇACAK

Seyahat acentelerinin sorularına yetkililer gerekli açıklamaları yaptı. İlk uçuşlar şu an zaten dolmak üzere. Bugünkü buluşmadan sonra gurbetçilerimizin Cenazelerimizin Zonguldak’ a taşınacağı müjdesini verebiliriz,Gurbetimiz bu uçuşlara daha çok ilgi göstereceğini düşünüyorum.

Bu akşam burada gurbetçilerimizin şu ana kadar olan endişeli bekleyişlerini dile getirdik. İç hatlarda THY’ye verdiğimiz desteğin aynısını Atlas Global’e de vereceğimizi ilettik ve şu iki şartımızı da belirttik: Birincisi ekonomik ve makul fiyatlarla uçuşları gerçekleştirmek. İkincisi ise cenazelerimizi de taşımak. Hem Atlas Global hem de Eurostar yetkililerinin yaptığı olumlu açıklamalar bizleri mutlu etti. Atlas Global tüm Batı Karadenizli hemşehrilerimize hayırlı olsun.
Zonguldak Havalimanına daha yapılması gereken önemli Yatırımlar var bunların e önemlisi Uçakların rahatlıkla tekrar piste çıkarabilmesi için Tax güzergahı ile güzergaha çok yakın olan yıkılması gereken Itfaiye binası ve Projesi tamamlanan Pist Genişletme çalışmasıdır,Tax yolu bitti yeni Itfaiye binası bu Yıl bitiyor, bölgede Potansiyel var Yurtdışında cok gurbetcisi olan bir Bölge,bu önemli eksiklikler giderilince diğer şirketler de uçacağız inancımız yüksek.

THY VE ATLAS ‘A TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Bu iki Hava Yolu şirketimize,Türk Hava Yolları ile Atlas Global Hava Yolları’na buraya uçtukları için ve Destek olan herkese şükranlarımızı sunuyoruz.

Avrupa Zonguldaklılar Derneği Yönetim Kurulu olarak Bölge insanımızın adına Ulaşım konularında mücadelemizi ve işlemlerin takibini sürdüreceğiz.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.