23.06.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

1. Köln Buluşması Takdir Aldı

Türkiye Cumhuriyeti Devleti‘mizin Almanya‘da faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları ile 1. İstişare Toplantısı‘nı Köln şehrinde gerçekleştirildi.

4e5ce4e1-f70a-43c3-9307-574437e0933d
İstanbul milletvekili sayın Metin Külünk‘ün yönettiği toplantı, Avrupa Zonguldaklılar Derneği ‘nin yanısıra , 25 bölgesel hemşehri derneğinin ve diğer Sivil Toplum Kuruluşlarının çok olumlu bir yaklaşımıyla, gelecekte ciddi bir şekilde, birleştirici adımlar atma kararlılığıyla sona erdi.
Detaylar düzenlenecek olan Çalıştay toplantılarında ele alınacak.

9eaf8dae-cada-4b92-a112-17cd5c5059ba
55 Yıl ve 3.Nesil ‘e devir olan Toplum Avrupada Kimlik yapısını koruyarak Derneklerin gelecekte varlıklarını Akedemik alanlarda başta olmak üzere daha verimli sürdürebilmesi daha etkili olabilmeleri ve ayakta kalabilmeleri gibi çözümlerin ele alındığı ilk kez düzenlenen istişare toplantısında tüm Dernek Temsilcilerimiz Söz alarak yapıcı,kalıcı ,ayrı ayrı önemli eksiklikleri dile getirmiş oldular.

d535f1f5-36cc-4834-a320-10fbe78edef6
Toplantıyı yöneten Dış İlişkiler Başkan Yard. ve bu alanda çok tecrübeli sorumlu Sayın İstanbul Milletvekili Metin Külünk , ayrıca 2001 yılında kurulan Külünk Eğitim ve Kültür Derneği’nin de 7 yıl süreyle başkanlığını yapmıştır. Bu çerçevede Aile -Sosyo- Kültür misyonuna özel atıfta bulunarak Türkiye’nin pek çok bölgesinden Aile ve Hemşehri dernekleri ile organizasyonlar düzenlemiş büyük tecrübe sahibidir.
Avrupa Zonguldaklılar Derneği adına, amacımız yaşadığımız Ülkelerde kimliğimizi her alanda koruyup Uyum içinde hayatımızı istihdam edebilmek olduğunu belirtmek ve ifade etmek istiyoruz.

Avrupa Zonguldaklılar Derneği

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.