25.06.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Zonguldak İçin Yollardayız

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç, İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya, Zonguldak milletvekillerimizden Polat Türkmen,Hamdi Uçar ve Ahmet Çolakoğlu,Avrupa Zonguldaklılar Derneği Başkanı Mehmet Karakulak, Zonguldak Havalimanı Yönetim Kurulu Başkanvekili Recep Kahya T.B.M.M. ‘de yüzbinlerce Avrupalı Zonguldak’lıların ve bölgemizin gurbetçilerini ilgilendiren Havalimanı’na uçakların iniş-kalkışlarını rahatalacak olan olan Pist Genişletilme çalışmalarında nihai çözüm için biraraya gelindi .

Temel sorunun kökten giderilmesi için ilgililerin kapsamlı çalışma içinde oldukları öğrenildi,başlıca sorun ve sıkıntı meydana getiren Pistin dar ve kısalığı ortadan kaldırılması,dolayısıyla rekabetin oluşması için bir çok uçak şirket buraya seferler düzenleyecektir.
Mevcut pistin 220 metre uzatma çalışmaları devam etmektedir,bu konuda ilgili yetkililerden önümüzdeki haftalarda daha detaylı aydınlatıcı açıklamalar bekleniyor.

Avrupa dan bölgemize Maden makine üreticilerinin yatırım yapması için girişimlerde bulunan Avrupa Zonguldaklılar Derneği Havalimanı konusunda,iç hatları ve yurtdışı seferlerinin devam etmesi bir an önce sorunşarın çözülmesi için girişimlerini aralıksız devam ettirmektedir.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.